Autoline » Félpótkocsik értékesítési aukciók » Alacsony alvázkeretű félpótkocsik értékesítési aukciók » Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsik értékesítési aukciók » Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi »

Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi aukción eladó

Netam-Fruehauf
9,02 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 1 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 2 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 3 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 4 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 5 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 6 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 7 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 8 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 9 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 10 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 11 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 12 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 13 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 14 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 15 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 16 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 17 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 18 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 19 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 20 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 21 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 22 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 23 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 24 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 25 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 26 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 27 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 28 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 29 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 30 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 31 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 32 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 33 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 34 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 35 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 36 - Autoline
Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi | Kép 37 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/37
Induló ár:
9,02 EUR
Nettó ár
100 SEK
≈ 3 290 Ft
11,27 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Netam-Fruehauf
Első üzembehelyezés: 1985-06
Teherbíró képesség: 26 210 kg
Saját tömeg: 9 790 kg
Össztömeg: 36 000 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3268593
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-04 11:24
Feltöltés dátuma: ma
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 14,2 m, szélesség - 2,58 m
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 13,65 m
Tengelyek
Tengelyek: 3
Tengelytávolság: 9 340 mm
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: bordó

Részletes információk — Netam-Fruehauf alacsony alvázkeretű félpótkocsi

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, okända fel / Needs to be repaired/mended
tillverkare: Nb Netam-fruehauf Once
Fordonsår enligt Transportstyrelsen: 1985
Drag: Tapp
Fordonsstatus: Avställd
Körförbud: Ja, 2017-11-01
Senaste godkända besiktning: 20161014
Besiktigad till och med: 20171031
Antal ägare: 13
Fordonskategori EU: O4
Kopplingsavstånd: 9340 mm
bruttovikt: 9790 / 26210
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Személygépkocsi utánfutó
1977
Teherbírás 250 kg Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Billenős pótkocsi
2008
Teherbírás 14 020 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 7 305 EUR 81 000 SEK ≈ 2 665 000 Ft
Billenős pótkocsi
2018
Teherbírás 30 520 kg Saját tömeg 7 480 kg Tengelyek 4
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
alacsony alvázkeretű félpótkocsik Netam-Fruehauf
árverés 4 690 EUR 52 000 SEK ≈ 1 711 000 Ft
Billenős pótkocsi
2019
Teherbírás 9 000 kg Saját tömeg 2 230 kg Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 345 EUR 26 000 SEK ≈ 855 300 Ft
Állatszállító pótkocsi
2024
Teherbírás 2 538 kg Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 398 EUR 15 500 SEK ≈ 509 900 Ft
Platós pótkocsi
2023
Teherbírás 2 806 kg Térfogat 1,86 m³ Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 578 EUR 17 500 SEK ≈ 575 700 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2006
Teherbírás 520 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 108,20 EUR 1 200 SEK ≈ 39 480 Ft
Billenős pótkocsi
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 946,90 EUR 10 500 SEK ≈ 345 400 Ft
Platós pótkocsi
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Pótkocsi alváz
2009
Teherbírás 24 180 kg Saját tömeg 5 820 kg Tengelyek 3
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 189,40 EUR 2 100 SEK ≈ 69 090 Ft
Személygépkocsi utánfutó
1997
Teherbírás 700 kg Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Rönkszállító pótkocsi
2007
Teherbírás 31 800 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Lószállító utánfutó
1991
Teherbírás 600 kg Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 862 EUR 65 000 SEK ≈ 2 138 000 Ft
Billenős pótkocsi
2026
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 456 EUR 60 500 SEK ≈ 1 990 000 Ft
Billenős pótkocsi
2023
Teherbírás 2 670 kg Tengelyek 2 Lerakodás módja háromirányú
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 6 403 EUR 71 000 SEK ≈ 2 336 000 Ft
Hűtős pótkocsi
2015
Teherbírás 24 270 kg Saját tömeg 11 730 kg Tengelyek 4
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 306,60 EUR 3 400 SEK ≈ 111 900 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2006
Teherbírás 560 kg Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 13 710 EUR 152 000 SEK ≈ 5 001 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2017
Teherbírás 19 120 kg Saját tömeg 4 880 kg Tengelyek 3
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8 117 EUR 90 000 SEK ≈ 2 961 000 Ft
Billenős pótkocsi
2026
Teherbírás 16 970 kg Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 7 030 kg Tengelyek 3
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 690 EUR 52 000 SEK ≈ 1 711 000 Ft
Billenős pótkocsi
2020
Teherbírás 21 820 kg Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 8 180 kg Tengelyek 3
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden