Autoline » Autók értékesítési aukciók » Hatchbackek értékesítési aukciók » Citroen hatchbackek értékesítési aukciók » Citroen DS3 hatchback »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1355 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Citroen DS3 autó aukción eladó

Citroen DS3
900 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Citroen DS3 autó - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 1 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 2 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 3 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 4 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 5 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 6 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 7 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 8 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 9 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 10 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 11 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 12 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 13 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 14 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 15 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 16 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 17 - Autoline
Citroen DS3 autó | Kép 18 - Autoline
További fotók kérése
1/18
Induló ár:
900 EUR
Nettó ár
≈ 331 400 Ft
1 089 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Citroen
Modell: DS3
Típus: hatchback
Gyártási év: 2010
Futásteljesítmény: 151 552 km
Helyszín: Hollandia Voorthuizen
Kereskedői cikkszám: A1-49067-136
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 21:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Leírás
Karosszéria: hatchback
Ajtók száma: 2/3
Motor
Üzemanyag: benzin
Euró: Euro 5
Sebességváltó
Típus: kézi
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke, metál

Részletes információk — Citroen DS3 autó

Bodytype: Hatchback
NAP status: Nedeterminat
License Plate: NK-366-L
Mileage during intake: 151552 km
fuel: Benzina
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2010
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Hatchback
2007
265 085 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Hatchback
2014
141 782 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Waalre
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 900 EUR ≈ 331 400 Ft
Hatchback
2010
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Stoutenburg-Noord
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2010
167 430 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 700 EUR ≈ 257 700 Ft
Hatchback
2009
183 656 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2010
223 438 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 200 EUR ≈ 73 640 Ft
Hatchback
2010
307 013 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Stoutenburg-Noord
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Hatchback
2010
146 773 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2010
235 684 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Hatchback
2008
217 954 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Milsbeek
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Hatchback
2011
277 973 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Stoutenburg-Noord
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2011
182 471 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés Árverés
Hatchback
2011
200 768 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Drachten
árverés 3 500 EUR ≈ 1 289 000 Ft
Hatchback
2016
168 177 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Hatchback
2011
Euro 5
Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Hatchback
2009
290 151 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Voorthuizen
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2009
241 362 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2011
71 668 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2009
108 032 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse