Autoline » Autók értékesítési aukciók » Pick-upok értékesítési aukciók » Ford pick-upok értékesítési aukciók » Ford Ranger pick-up »

Ford Ranger autó aukción eladó

Ford Ranger
4 780 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ford Ranger autó - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 1 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 2 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 3 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 4 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 5 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 6 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 7 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 8 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 9 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 10 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 11 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 12 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 13 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 14 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 15 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 16 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 17 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 18 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 19 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 20 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 21 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 22 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 23 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 24 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 25 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 26 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 27 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 28 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 29 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 30 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 31 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 32 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 33 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 34 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 35 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 36 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 37 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 38 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 39 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 40 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 41 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 42 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 43 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 44 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 45 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 46 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 47 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 48 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 49 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 50 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 51 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 52 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 53 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 54 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 55 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 56 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 57 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 58 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 59 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 60 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 61 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 62 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 63 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 64 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 65 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 66 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 67 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 68 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 69 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 70 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 71 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 72 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 73 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 74 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 75 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 76 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 77 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 78 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 79 - Autoline
Ford Ranger autó | Kép 80 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/80
Induló ár:
4 780 EUR
Nettó ár
53 000 SEK
≈ 1 744 000 Ft
5 975 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ford
Modell: Ranger
Típus: pick-up
Első üzembehelyezés: 2017-08
Futásteljesítmény: 260 624 km
Össztömeg: 3 270 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3265434
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 11:27
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Leírás
Karosszéria: pick-up
Teljes külméret: 5,354 m × 1,86 m × 1,848 m
Hajtás típus: összkerékhajtás
Ajtók száma: 4/5
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 1,685 m, szélesség - 1,35 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Euró: Euro 6
Sebességváltó
Típus: automata
Tengelyek
Gumi méret: LT 265/60 R18
Fékek
ABS
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Szervokormány: hidraulikus
Pótkerék
Biztonsági jellemzők
Központi zár
Parkolássegítő rendszer
Parkolásérzékelő
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: piros

Részletes információk — Ford Ranger autó

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt glapp och läckage för ett begagnat fordonKommentar om skick från nuvarande ägare:Höger framskärm lite skadad.Reparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsÄr kamremmen bytt?:OkäntService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiServicebok:Nej
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2017
Registrerad som: Lätt lastbil
Körkortsbehörighet: B (Totalvikt upp till 3500 kg)
Typ av kamdrivning: Kamkedja
Dragkrok: Annan
Däck: Yokohama
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20260807
Besiktigad till och med: 20271031
Skatt/årsavgift: 6108 kr
Årsskatt betald t o m: 20260831
Antal registrerade ägare: 3
Antal nycklar: 2
Antal passagerare: 4
Fordonskategori EU: N1G
Pålastningshöjd: 850 mm
motoreffekt: гидравлический
Sommardäck
Vinterdäck
Bluetooth
Parkeringssensor fram
Parkeringssensor bak
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 6 944 EUR 77 000 SEK ≈ 2 533 000 Ft
Pick-up
2019
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Pick-up
2014
195 815 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 058 EUR 45 000 SEK ≈ 1 480 000 Ft
Pick-up
2014
279 794 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 108,20 EUR 1 200 SEK ≈ 39 480 Ft
Pick-up
2011
268 488 km
Euro 4
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 509 EUR 50 000 SEK ≈ 1 645 000 Ft
Pick-up
2016
124 213 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18 040 EUR 200 000 SEK ≈ 6 580 000 Ft
Pick-up
2018
189 473 km
Teljesítmény 401 LE (295 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9 018 EUR 100 000 SEK ≈ 3 290 000 Ft
Pick-up
2021
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 7 485 EUR 83 000 SEK ≈ 2 731 000 Ft
Pick-up
2014
257 164 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 11 720 EUR 130 000 SEK ≈ 4 277 000 Ft
Pick-up
2018
238 240 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 037 EUR 11 500 SEK ≈ 378 300 Ft
Pick-up
2012
350 730 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 34 450 EUR 382 000 SEK ≈ 12 570 000 Ft
Pick-up
2022
106 082 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18 670 EUR 207 000 SEK ≈ 6 810 000 Ft
Pick-up
2019
121 524 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 12 630 EUR 140 000 SEK ≈ 4 606 000 Ft
Pick-up
2018
188 428 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 14 610 EUR 162 000 SEK ≈ 5 329 000 Ft
Pick-up
2019
125 767 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 11 540 EUR 128 000 SEK ≈ 4 211 000 Ft
Pick-up
2018
146 220 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 10 370 EUR 115 000 SEK ≈ 3 783 000 Ft
Pick-up
2016
300 378 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 6 764 EUR 75 000 SEK ≈ 2 467 000 Ft
Pick-up
2015
265 206 km
Euro 5
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 894 EUR 21 000 SEK ≈ 690 900 Ft
Pick-up
2016
285 167 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 058 EUR 45 000 SEK ≈ 1 480 000 Ft
Pick-up
2015
289 000 km
Teljesítmény 180 LE (132 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 000 EUR ≈ 1 824 000 Ft
Pick-up
310 944 km
Euro 5
Üzemanyag gáz/benzin Karosszéria pick-up
Hollandia, Milsbeek