Autoline » Autók értékesítési aukciók » Kombik értékesítési aukciók » Mercedes-Benz kombik értékesítési aukciók » Mercedes-Benz E-Klass kombi »

Mercedes-Benz E-Klass autó aukción eladó

Mercedes-Benz E-Klass
9 859 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mercedes-Benz E-Klass autó - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 1 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 2 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 3 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 4 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 5 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 6 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 7 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 8 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 9 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 10 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 11 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 12 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 13 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 14 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 15 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 16 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 17 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 18 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 19 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 20 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 21 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 22 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 23 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 24 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 25 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 26 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 27 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 28 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 29 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 30 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 31 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 32 - Autoline
Mercedes-Benz E-Klass autó | Kép 33 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/33
Induló ár:
9 859 EUR
110 000 SEK
≈ 3 630 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mercedes-Benz
Modell: E-Klass
Típus: kombi
Gyártási év: 2017
Első üzembehelyezés: 2017-09
Futásteljesítmény: 186 220 km
Ülések: 5
Teherbíró képesség: 535 kg
Saját tömeg: 1 920 kg
Össztömeg: 2 455 kg
Helyszín: Svédország Svedala
Kereskedői cikkszám: 7286144
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-04 17:32
Befejezés dátuma: 2026-09-09 11:13
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Leírás
Karosszéria: kombi
Teljes külméret: 5 m × 1,907 m × 1,494 m
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 194 LE (143 kW)
Üzemanyag: dízel
Üzemanyag fogyasztás: 4,6 l/100 km
Sebességváltó
Típus: automata
Vezetőfülke és kényelem
Tempomat
Kulcs nélküli beléptető rendszer
Start-stop rendszer
Esőérzékelő
Elektromos tükrök
Elektromos csomagtartó mozgató hajtás
További opciók
Légkondicionáló: klíma vezérlés
Elektromos ablakemelők
Ülésfűtés
Multimédia
GPS
Autórádió
Biztonsági jellemzők
Isofix
ESP
Parkolássegítő rendszer
Parkolásérzékelő
Tolatókamera
További berendezés
Vonóhorog
Állapot
Állapot: használt
Műszaki vizsga: 2027-05
Részletes információk
Alvázszám: WDD2132041A189376
Szín: fehér

Részletes információk — Mercedes-Benz E-Klass autó

Angol
Here we present a Mercedes E-Class with AMG Night package, comfortable automatic transmission and stylish leather/alcantara interior that gives a luxurious feeling every day. Equipped with rearview camera, LED headlights, parking heater and keyless start system, you get both comfort and security on the road.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 12 590 EUR 140 500 SEK ≈ 4 637 000 Ft
Kombi
2018
155 540 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 17 010 EUR 189 800 SEK ≈ 6 263 000 Ft
Kombi
2017
109 400 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Bromölla
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 060 EUR 223 800 SEK ≈ 7 385 000 Ft
Kombi
2017
137 430 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 6 005 EUR 67 000 SEK ≈ 2 211 000 Ft
Kombi
2016
258 060 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Luleå
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 29 740 EUR 331 800 SEK ≈ 10 950 000 Ft
Kombi
2019
109 300 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 25 970 EUR 289 800 SEK ≈ 9 563 000 Ft
Kombi
2020
114 480 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 760 EUR 120 000 SEK ≈ 3 960 000 Ft
Kupé
2016
144 310 km
Teljesítmény 245 LE (180 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kupé
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 180 EUR 269 800 SEK ≈ 8 903 000 Ft
Kombi
2021
66 080 km
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 201 EUR 91 500 SEK ≈ 3 020 000 Ft
Kombi
2017
164 790 km
Teljesítmény 141 LE (104 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 635 EUR 107 500 SEK ≈ 3 548 000 Ft
Kombi
2016
123 030 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Arboga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 618 EUR 85 000 SEK ≈ 2 805 000 Ft
Kombi
2017
236 750 km
Teljesítmény 254 LE (187 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 904 EUR 110 500 SEK ≈ 3 647 000 Ft
Kombi
2018
141 290 km
Teljesítmény 68 LE (49.98 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 11 200 EUR 125 000 SEK ≈ 4 125 000 Ft
Kombi
2016
131 960 km
Teljesítmény 200 LE (147 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 990 EUR 144 900 SEK ≈ 4 782 000 Ft
Kombi
2017
97 120 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 11 010 EUR 122 800 SEK ≈ 4 052 000 Ft
Kombi
2016
118 480 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 13 040 EUR 145 500 SEK ≈ 4 802 000 Ft
Kombi
2018
149 020 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 200 EUR 113 800 SEK ≈ 3 755 000 Ft
Kombi
2020
96 480 km
Teljesítmény 95 LE (69.83 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 18 010 EUR 201 000 SEK ≈ 6 633 000 Ft
Kombi
2021
132 060 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 310 EUR 115 000 SEK ≈ 3 795 000 Ft
Kombi
2019
176 190 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 498 EUR 72 500 SEK ≈ 2 393 000 Ft
Kombi
2017
249 590 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval