Autoline » Autók értékesítési aukciók » Pick-upok értékesítési aukciók » Nissan pick-upok értékesítési aukciók » Nissan King Cab Navara pick-up »

Nissan King Cab Navara autó aukción eladó

Nissan King Cab Navara
20 700 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Nissan King Cab Navara autó - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 1 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 2 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 3 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 4 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 5 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 6 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 7 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 8 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 9 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 10 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 11 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 12 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 13 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 14 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 15 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 16 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 17 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 18 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 19 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 20 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 21 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 22 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 23 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 24 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 25 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 26 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 27 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 28 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 29 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 30 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 31 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 32 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 33 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 34 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 35 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 36 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 37 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 38 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 39 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 40 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 41 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 42 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 43 - Autoline
Nissan King Cab Navara autó | Kép 44 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/44
Induló ár:
20 700 EUR
231 000 SEK
≈ 7 623 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Nissan
Modell: King Cab Navara
Típus: pick-up
Gyártási év: 2020
Első üzembehelyezés: 2019-12
Futásteljesítmény: 108 750 km
Ülések: 5
Teherbíró képesség: 915 kg
Saját tömeg: 2 335 kg
Össztömeg: 3 250 kg
Helyszín: Svédország Åkersberga
Kereskedői cikkszám: 7284786
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:32
Befejezés dátuma: 2026-09-07 11:08
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Leírás
Karosszéria: pick-up
Teljes külméret: 5,33 m × 1,85 m × 1,851 m
Motor
Teljesítmény: 190 LE (140 kW)
Üzemanyag: dízel
Üzemanyag fogyasztás: 7,4 l/100 km
Sebességváltó
Típus: automata
Vezetőfülke és kényelem
Tempomat
Kulcs nélküli beléptető rendszer
Elektromos tükrök
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Belső ülések magasság beállítása
Ülésfűtés
Multimédia
GPS
Autórádió
Biztonsági jellemzők
Isofix
ESP
Parkolássegítő rendszer
Parkolásérzékelő
Tolatókamera
360 kamera
További berendezés
Vonóhorog
Állapot
Állapot: használt
Műszaki vizsga: 2027-04
Részletes információk
Alvázszám: VSKCTND23U0144626
Szín: szürke, metál

Részletes információk — Nissan King Cab Navara autó

Angol
Here we have a Nissan King Cab Navara in grey metallic that combines power and comfort. Automatic, partial leather upholstery, sunroof and four-wheel drive provide a safe and comfortable drive all year round. Equipped with rear camera, LED headlights and practical tow hook for work and leisure.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 19 530 EUR 217 900 SEK ≈ 7 191 000 Ft
Crossover
2020
24 310 km
Teljesítmény 159 LE (117 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 007 EUR 100 500 SEK ≈ 3 317 000 Ft
Crossover
2020
74 280 km
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 17 010 EUR 189 800 SEK ≈ 6 263 000 Ft
Hatchback
2022
57 650 km
Teljesítmény 218 LE (160 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria hatchback
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 21 310 EUR 237 800 SEK ≈ 7 847 000 Ft
Crossover
2021
28 870 km
Teljesítmény 158 LE (116 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 078 EUR 45 500 SEK ≈ 1 502 000 Ft
Pick-up
2017
258 477 km
Euro 6
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9 859 EUR 110 000 SEK ≈ 3 630 000 Ft
Crossover
2019
100 920 km
Teljesítmény 159 LE (117 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 963 EUR 100 000 SEK ≈ 3 300 000 Ft
Crossover
2018
83 310 km
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 781 EUR ≈ 5 811 000 Ft
Pick-up
2020
186 000 km
Euro 6
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Szlovákia, Stará Turá
Autorro
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Pick-up
2020
147 280 km
Euro 6
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Sunne
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 860 EUR 232 800 SEK ≈ 7 682 000 Ft
Autó
2020
168 370 km
Teljesítmény 82 LE (60.27 kW) Üzemanyag elektromos/benzin
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 540 EUR 251 500 SEK ≈ 8 300 000 Ft
Crossover
2020
123 850 km
Teljesítmény 354 LE (260 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 557 EUR 62 000 SEK ≈ 2 046 000 Ft
Crossover
2018
105 140 km
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Getinge
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 600 EUR 229 900 SEK ≈ 7 587 000 Ft
Kombi
2020
90 960 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 160 EUR 224 900 SEK ≈ 7 422 000 Ft
Crossover
2020
64 960 km
Teljesítmény 204 LE (150 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 800 USD ≈ 7 887 000 Ft ≈ 21 420 EUR
Pick-up
2023
44 000 km
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Peru, Arequipa
Inca Motors Seminuevos
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 389 EUR 15 500 SEK ≈ 511 500 Ft
Pick-up
2009
246 780 km
Teljesítmény 133 LE (98 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 24 690 EUR 275 500 SEK ≈ 9 092 000 Ft
Crossover
2020
76 170 km
Teljesítmény 88 LE (64.68 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 490 EUR 239 800 SEK ≈ 7 913 000 Ft
Crossover
2019
123 300 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 107,60 EUR 1 200 SEK ≈ 39 600 Ft
Pick-up
2019
134 450 km
Euro 6
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 19 260 EUR 214 900 SEK ≈ 7 092 000 Ft
Kombi
2021
52 150 km
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval