Autoline » Autók értékesítési aukciók » Crossover értékesítési aukciók » Nissan crossover értékesítési aukciók » Nissan Qashqai +2 crossover »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1366 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Nissan Qashqai +2 autó aukción eladó

Nissan Qashqai +2
100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Nissan Qashqai +2 autó - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 1 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 2 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 3 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 4 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 5 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 6 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 7 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 8 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 9 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 10 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 11 - Autoline
Nissan Qashqai +2 autó | Kép 12 - Autoline
További fotók kérése
1/12
Induló ár:
100 EUR
Nettó ár
≈ 36 480 Ft
121 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Nissan
Modell: Qashqai +2
Típus: crossover
Gyártási év: 2009
Futásteljesítmény: 171 126 km
Helyszín: Hollandia Alblasserdam
Kereskedői cikkszám: A1-44182-5450
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 17:20
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Karosszéria: crossover
Ajtók száma: 4/5
Motor
Üzemanyag: benzin
Euró: Euro 4
Sebességváltó
Típus: kézi
További opciók
Légkondicionáló: klíma vezérlés
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: fekete, metál

Részletes információk — Nissan Qashqai +2 autó

Angol
KLIMA | CRUISE | PANO |
License Plate: 22-HNX-2
Bodytype: MPV
NAP status: Logic
Mileage during intake: 171126 km
fuel: Benzina
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Crossover
2005
233 500 km
Euro 3
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Spijkenisse
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Crossover
2014
132 783 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Klazienaveen
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Crossover
2015
180 731 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Eerbeek
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Crossover
2008
352 688 km
Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Hollandia, Klazienaveen
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
140 362 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Crossover
2009
Euro 4
Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Crossover
2009
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Buitenpost
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
235 684 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
283 910 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Kombi
2010
217 139 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
239 721 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Crossover
2010
Euro 5
Karosszéria crossover
Hollandia, Klazienaveen
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Minivan
2006
352 835 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Buitenpost
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Crossover
2006
318 497 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Crossover
2006
303 500 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Eerbeek
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2008
259 000 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Roadster
2011
130 031 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria roadster
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2007
171 882 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Szedán
2007
279 492 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria szedán
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2007
218 145 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Harreveld