Autoline » Autók értékesítési aukciók » Kombik értékesítési aukciók » Opel kombik értékesítési aukciók » Opel Astra kombi »

Opel Astra autó aukción eladó

Opel Astra
1 972 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Opel Astra autó - Autoline
Opel Astra autó | Kép 1 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 2 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 3 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 4 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 5 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 6 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 7 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 8 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 9 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 10 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 11 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 12 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 13 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 14 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 15 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 16 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 17 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 18 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 19 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 20 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 21 - Autoline
Opel Astra autó | Kép 22 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/22
Induló ár:
1 972 EUR
22 000 SEK
≈ 726 000 Ft
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Opel
Modell: Astra
Típus: kombi
Gyártási év: 2010
Első üzembehelyezés: 2010-06
Futásteljesítmény: 88 170 km
Ülések: 5
Teherbíró képesség: 582 kg
Saját tömeg: 1 278 kg
Össztömeg: 1 860 kg
Helyszín: Svédország Kungälv
Kereskedői cikkszám: 7286097
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 16:21
Befejezés dátuma: 2026-09-08 20:26
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Karosszéria: kombi
Teljes külméret: 4,515 m × 1,753 m × 1,5 m
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 116 LE (85 kW)
Üzemanyag: benzin
Sebességváltó
Típus: kézi
Vezetőfülke és kényelem
Elektromos tükrök
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Ülésfűtés
Multimédia
Autórádió: CD
Biztonsági jellemzők
Isofix
Állapot
Állapot: használt
Korábbi tulajdonosok száma: 1 - az eladó az első tulajdonos
Műszaki vizsga: 2027-10
Részletes információk
Alvázszám: W0L0AHL35A5045047
Szín: szürke, metál

Részletes információk — Opel Astra autó

Angol
Imagine driving a grey metallic Opel Astra that is perfect for all your everyday errands. Manual transmission makes the driving engaging, while air conditioning, CD stereo, electric front windows, and electric mirrors provide comfort. Only one owner since new. Inspected until October 2027.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 241 EUR 25 000 SEK ≈ 825 000 Ft
Kombi
2010
196 950 km
Teljesítmény 231 LE (170 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Karlstad
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 106 EUR 23 500 SEK ≈ 775 500 Ft
Kombi
2011
235 040 km
Teljesítmény 109 LE (80 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kombi
2010
108 990 km
Teljesítmény 125 LE (92 kW) Karosszéria kombi
Svédország, Arboga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Opel gyártási év: -től 2007 -ig 2013
árverés 1 389 EUR 15 500 SEK ≈ 511 500 Ft
Kombi
2015
118 950 km
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kombi
2012
114 710 km
Teljesítmény 95 LE (69.83 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 300 EUR 14 500 SEK ≈ 478 500 Ft
Kombi
2009
212 570 km
Teljesítmény 177 LE (130 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 378 EUR 60 000 SEK ≈ 1 980 000 Ft
Kombi
2012
253 030 km
Teljesítmény 313 LE (230 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 375 EUR 26 500 SEK ≈ 874 500 Ft
Kombi
2014
189 360 km
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 837 EUR 20 500 SEK ≈ 676 500 Ft
Hatchback
2010
64 600 km
Teljesítmény 68 LE (49.98 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Svédország, Sundsvall
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 524 EUR 17 000 SEK ≈ 561 000 Ft
Kombi
2013
236 160 km
Teljesítmény 184 LE (135 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 406 EUR 38 000 SEK ≈ 1 254 000 Ft
Kombi
2013
201 760 km
Teljesítmény 177 LE (130 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 078 EUR 45 500 SEK ≈ 1 502 000 Ft
Kombi
2013
39 780 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag gáz/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 990 EUR ≈ 1 469 000 Ft
Kombi
2010
164 107 km
Teljesítmény 160 LE (118 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Lengyelország, Dąbrowa Tarnowska
FHU ASCENT
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 89,63 EUR 1 000 SEK ≈ 33 000 Ft
Kombi
2013
82 660 km
Teljesítmény 86 LE (63.21 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 658 EUR 18 500 SEK ≈ 610 500 Ft
Crossover
2009
129 600 km
Teljesítmény 200 LE (147 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 150 EUR 52 000 CZK ≈ 791 500 Ft
Kombi
2011
441 863 km
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Csehország, Dyje
Autocentrum Cars Trade M&M s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 722 EUR 75 000 SEK ≈ 2 475 000 Ft
Kombi
2013
115 580 km
Teljesítmény 177 LE (130 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 285 EUR 25 500 SEK ≈ 841 500 Ft
Kombi
2015
192 080 km
Teljesítmény 125 LE (92 kW) Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 960 EUR 66 500 SEK ≈ 2 195 000 Ft
Kombi
2013
159 710 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Hatchback
2010
94 020 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval