Autoline » Autók értékesítési aukciók » Hatchbackek értékesítési aukciók » Opel hatchbackek értékesítési aukciók » Opel Corsa hatchback »

Opel Corsa autó aukción eladó

Opel Corsa
800 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Opel Corsa autó - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 1 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 2 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 3 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 4 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 5 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 6 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 7 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 8 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 9 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 10 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 11 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 12 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 13 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 14 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 15 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 16 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 17 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 18 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 19 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 20 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 21 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 22 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 23 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 24 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 25 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 26 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 27 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 28 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 29 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 30 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 31 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 32 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 33 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 34 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 35 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 36 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 37 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 38 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 39 - Autoline
Opel Corsa autó | Kép 40 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/40
Induló ár:
800 EUR
≈ 294 600 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Opel
Modell: Corsa
Típus: hatchback
Gyártási év: 2015
Futásteljesítmény: 88 565 km
Ülések: 5
Helyszín: Belgium Fleurus
Kereskedői cikkszám: 014765-001
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 18:00
Befejezés dátuma: 2026-09-16 19:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 30.
Leírás
Karosszéria: hatchback
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 89.73 LE (65.95 kW)
Üzemanyag: benzin
Térfogat: 999 cm³
Euró: Euro 6
Sebességváltó
Típus: kézi
További opciók
Légkondicionáló
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: W0L0XEP68F4061748
Szín: fehér, metál

Részletes információk — Opel Corsa autó

condition: Le
Voiture
Date de 1ère mise en circulation : 17-03-15
Radio : Oui
Nombre de clés : 1
Certificat de conformité : Oui
Certificat de visite au contrôle technique : Oui
Certificat contrôle technique valable jusqu'au : 17-03-27
Certificat d'immatriculation Volet 1 : Oui
Certificat d'immatriculation Volet 2 : Non
Véhicule toujours en service (kilométrage évolue) : Oui
Numéro de châssis : W0L0XEP68F4061748
Norme Euro : 6b
Etat : Le véhicule a démarré lors de l'inventaire
Roulant à l'enlèvement
Fourni sans immatriculation
Présences de coups et griffes légères sur carrosserie
Les équipements de police et lettrages spécifiques seront enlevés pour la vente
Remarques : Le véhicule n'a pas subi d'inspection approfondie lors de l'inventaire et peut comporter des défauts non visibles
L'acheteur est supposé avoir visité le bien avant son enchère afin de prévoir la logistique et manutention nécessaire au retrait de son achat
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 900 EUR ≈ 331 400 Ft
Kombi
2016
249 892 km
Euro 6
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Belgium, Antwerpen
Legal Brokers BVBA
10 900 EUR ≈ 4 013 000 Ft
Autó - kisbusz
2016
235 744 km
Euro 6
Teljesítmény 145 LE (107 kW) Üzemanyag dízel Ülések 7
Belgium, Tildonk
Belgian Bus Sales
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 000 EUR ≈ 3 314 000 Ft
Autó - furgon
2016
232 000 km
Euro 6
Belgium, Lier
NV AUTOHANDEL J. BRARENS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
13 750 EUR ≈ 5 063 000 Ft
Autó - furgon
2017
155 751 km
Euro 6
Teljesítmény 125 LE (92 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 305 kg Kerékképlet 4x2 Ülések 3
Belgium, Merchtem
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 600 EUR ≈ 220 900 Ft
Pick-up
2014
108 522 km
Teljesítmény 178 LE (131 kW) Karosszéria pick-up
Belgium, Philippeville
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 250 EUR ≈ 2 301 000 Ft
Autó - furgon
2016
300 294 km
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 455 kg
Belgium, Bree
Smeets & Zonen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
DAF Occ side skirt links 1900492 nyergesvontató-hoz DAF Occ side skirt links 1900492 nyergesvontató-hoz DAF Occ side skirt links 1900492 nyergesvontató-hoz
3
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - egyéb karosszéria alkatrész
1900492, 1903148, 1900488, 19031
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - hajtótengely
7420836877, 20836877, 7421487684
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - spoiler
81629007025, 81629100129, 816291
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - első tengely
A0003301000, A9603340545, A00442
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
800 EUR ≈ 294 600 Ft
Autó - első tengely
81441013148, VOK0801
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - hengerfej
A4710105220, A4710105420, A47101
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 200 EUR ≈ 810 000 Ft
Autó - motorkerékpár
2016
31 979 km
Euro 4
Teljesítmény 107 LE (79 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Thimister
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - süllyeszték
82217717, 82219085, 84046694
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Autó - mentő
2017
230 000 km
Euro 6
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Ülések 6
Belgium, Nivelles
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Autó - AdBlue tartály
21219301, 22209517
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 500 EUR ≈ 13 440 000 Ft
Autó - szemétszállító
2015
163 195 km
Euró Euro 6 Teljesítmény 286 LE (210 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 7 630 kg Kerékképlet 6x2
Belgium, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 500 EUR ≈ 10 490 000 Ft
Billenős teherautó
2015
95 000 km
Euro 2
Teljesítmény 340 LE (250 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 22 250 kg Kerékképlet 6x4 Felfüggesztés rugó/rugó
Belgium, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
850 EUR ≈ 313 000 Ft
Autó - híd tengely
A0003301000, A9603311701
Belgium, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 500 EUR ≈ 10 490 000 Ft
Billenős teherautó
2015
95 000 km
Euro 2
Teljesítmény 340 LE (250 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 22 250 kg Kerékképlet 6x4 Felfüggesztés rugó/rugó
Belgium, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval