Autoline » Autók értékesítési aukciók » Minivanek értékesítési aukciók » Renault minivanek értékesítési aukciók » Renault Grand Scénic minivan »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1366 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Renault Grand Scénic autó aukción eladó

Renault Grand Scénic
150 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Renault Grand Scénic autó - Autoline
1/1
További fotók kérése
Induló ár:
150 EUR
Nettó ár
≈ 54 720 Ft
181,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Renault
Modell: Grand Scénic
Típus: minivan
Gyártási év: 2010
Futásteljesítmény: 252 612 km
Helyszín: Hollandia Buitenpost
Kereskedői cikkszám: A1-41708-72
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-15 20:35
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Leírás
Karosszéria: minivan
Ajtók száma: 4/5
Motor
Üzemanyag: benzin
Euró: Euro 4
Sebességváltó
Típus: kézi
Vezetőfülke és kényelem
Tempomat
Elektromos tükrök
További opciók
Légkondicionáló: klíma vezérlés
Elektromos ablakemelők
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke, metál

Részletes információk — Renault Grand Scénic autó

Angol
Electric windows; electrically adjustable mirrors; Cruise control; multifunction steering wheel; Radio/CD; Air conditioning; Climate control; 6-speed; PDC
NAP status: Logic
License Plate: 98-KZH-8
Bodytype: MPV
Mileage during intake: 252612 km
fuel: Benzina
multifunctioneel stuurwiel
6-Versnellingen
PDC
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Minivan
2010
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Minivan
2011
141 530 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Minivan
2006
352 835 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Buitenpost
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Renault gyártási év: -től 2007 -ig 2013
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Minivan
2005
254 066 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Spijkenisse
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Minivan
2010
203 436 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria minivan
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Roadster
2011
130 031 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria roadster
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
Euro 4
Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés Árverés
Hatchback
2008
188 879 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Kombi
2008
245 272 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Autó
2011
Euro 5
Üzemanyag dízel
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Crossover
2009
Euro 4
Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Crossover
2009
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Buitenpost
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Hatchback
2013
255 356 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Buitenpost
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
283 910 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
239 721 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
140 362 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 400 EUR ≈ 145 900 Ft
Minivan
2015
201 848 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria minivan
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Kombi
2010
217 139 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Hollandia, Spijkenisse
árverés 650 EUR ≈ 237 100 Ft
Kombi
2010
212 276 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Hollandia, Heeten
árverés 1 300 EUR ≈ 474 200 Ft
Hatchback
2010
146 773 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel