Autoline » Autók értékesítési aukciók » Hatchbackek értékesítési aukciók » Renault hatchbackek értékesítési aukciók » Renault ZOE hatchback »

Renault ZOE autó aukción eladó

Renault ZOE
500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Renault ZOE autó - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 1 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 2 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 3 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 4 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 5 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 6 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 7 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 8 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 9 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 10 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 11 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 12 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 13 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 14 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 15 - Autoline
Renault ZOE autó | Kép 16 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/16
Induló ár:
500 EUR
Nettó ár
≈ 182 400 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Renault
Modell: ZOE
Típus: hatchback
Első üzembehelyezés: 2017-10
Helyszín: Franciaország Annecy
Kereskedői cikkszám: agora-433026
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-27 11:00
Befejezés dátuma: 2026-09-02 14:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Karosszéria: hatchback
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: VF1AGVYF058879801

Részletes információk — Renault ZOE autó

label: ROLLING_AND_PUBLIC_WORKS_EQUIPMENT_TRADERS
Matériel roulant ? : Oui
Type de véhicule : BERLINE
Modèle : ZOE
Version : Z.E
Numéro de série / VIN : VF1AGVYF058879801
Kilométrage : 68571
Nb portes : 5
Puissance (CV) : 92
Energie : ELECTRIC
Boite manuelle / automatique : VARIAT.EL
Transmission : AVANT
Etat carrosserie : Moyen
Description : Renault ZOE. Roulante mais devis de réparation de 7800 euros (voir devis joint). Echange du moteur électrique en février 2025. Pas de câble de rechargement disponible. Double de clés. Aucune autre liste exhaustive des réparations à envisager ou des problèmes mécaniques n'est établie. Pour éviter tout problème ou réclamation
un contrôle physique du véhicule avant enchère est vivement conseillé. Vendu en l'état
Dernier passage au contrôle technique : 02/09/2025
Date et lieu de visite : Sur RDV lundi
mardi
jeudi et vendredi
IMPORTANT : Retrait à la charge de l'acheteur
Modalités de paiement : Virement à privilégier ref: «CG74– Agorastore -réf du bien acquis». ;-Espèces(montant < 300 €). ;-Mandat cash à la Poste ref: «CG74- Agorastore– réf du bien acquis»;- Mandat administratif pour établissements publics 30 jours après titre de recettes
Modalités de retrait : Sur RDV lundi
mardi
jeudi et vendredi
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
80 346 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
132 935 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
77 120 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2012
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2011
131 356 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag gáz Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
144 627 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2012
Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2012
99 969 km
Teljesítmény 111 LE (82 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2013
75 229 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2007
Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2011
Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
162 616 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2014
Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2011
131 306 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag gáz Karosszéria hatchback
Franciaország, Annecy
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2012
Karosszéria hatchback
Franciaország, Mont-De-Marsan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2012
Karosszéria hatchback
Franciaország, Bavilliers
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2010
Karosszéria hatchback
Franciaország, Bavilliers
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 145 900 Ft
Hatchback
2004
270 449 km
Teljesítmény 65 LE (47.78 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Franciaország, Draguignan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200 EUR ≈ 72 960 Ft
Hatchback
2006
Karosszéria hatchback
Franciaország, Compiègne
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 EUR ≈ 364,80 Ft
Hatchback
2024
Karosszéria hatchback
Franciaország, Bourges
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval