Autoline » Autók értékesítési aukciók » Crossover értékesítési aukciók » Volkswagen crossover értékesítési aukciók » Volkswagen T-Roc crossover »

Volkswagen T-Roc autó aukción eladó

Volkswagen T-Roc
190 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volkswagen T-Roc autó - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 1 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 2 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 3 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 4 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 5 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 6 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 7 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 8 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 9 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 10 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 11 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 12 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 13 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 14 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 15 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 16 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 17 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 18 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 19 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 20 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 21 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 22 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 23 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 24 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 25 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 26 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 27 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 28 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 29 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 30 - Autoline
Volkswagen T-Roc autó | Kép 31 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/31
Induló ár:
190 EUR
≈ 69 960 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volkswagen
Modell: T-Roc
Típus: crossover
Gyártási év: 2021
Saját tömeg: 1 800 kg
Helyszín: Spanyolország Pozuelo de Alarcón6478 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: ZIN0_000_0191
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 17:00
Befejezés dátuma: 2026-09-10 14:32
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Karosszéria: crossover
Teljes külméret: 4,4 m × 1,8 m × 1,65 m
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 150 LE (110 kW)
Üzemanyag: benzin
Térfogat: 1 500 cm³
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke

Részletes információk — Volkswagen T-Roc autó

Marca: VOLKSWAGEN
Modelo: T-ROC
Apariencia general: 5 Estrellas
Chasis/estructura: 5 Estrellas
Chapa/fibra/cubierta: 5 Estrellas
Puertas/Portones: 5 Estrellas
Mandos/Controles: 5 Estrellas
Protección superficial (Pintura/otros): 5 Estrellas
Elementos de fuerza (motores/turbinas/bombas…): Usado
Elementos almacenamiento: 5 Estrellas
Vidrios/Espejos: 5 Estrellas
Elementos iluminación: 4 Estrellas
Elementos de tracción (neumáticos/cadenas…): 4 Estrellas
General: Testado, funciona
estado: Usado
VOLKSWAGEN T-ROC Advance 1.5 TSI DSG | Gasolina 150cv 2021 | Etiqueta C | Acabado AdvanceVOLKSWAGEN T-ROC Advance 1.5 TSI DSG 150cv matriculado el 26/02/2021Vehículo con etiqueta C
150cv
automático (DSG) y equipamiento completoEquipamiento destacadoClimatizador bi-zonaPantalla multimedia táctilNavegadorApple Car Play y Android AutoSensores de aparcamiento delanteros y traserosBluetooth (Mirror Link)Paquete AdvanceLlantas de aleaciónControl crucero de velocidadAsistente mantenimiento de carrilReconocimiento de señales de tráficoMandos multifunción en el volanteVolante en cueroOrdenador de abordoPintura metalizadaCondiciones generalesITV al día
válida hasta 2027Historial de mantenimientoÚltimo mantenimiento (aceite
niveles
etc) recién pasado a los 210.211 kmPropietarios anteriores: 1Vehículo nacionalIVA deducibleKilometraje: 217.274 kmFuncionamiento: Prueba dinámica de conducción sin incidencias
circulación normal del vehículo.Venta en estado
sin garantíaMuy importante a tener en cuenta:Al valor de la oferta se debe sumar el 15% de Buyer premium y el 21% correspondiente al IVA.Gastos de transferencia y custodia del vehículo hasta la entrega 395 € + IVA que deberán ser pagados a la empresa vendedora para que pueda realizar el cambio de titularidad.Las descripciones de los vehículos se elaboran con el máximo detalle y precisión posible
sin embargo
no nos hacemos responsables de posibles errores u omisiones.Más vehículos similares en el siguiente enlace:CLICK AQUÍ PARA VER TODOS LOS VEHÍCULOS#subasta_vehículos⚠️ Aviso importante:Los bienes publicados en esta subasta se venden en la modalidad
tal y como se encuentran y donde se encuentran
sin ningún tipo de garantía
devolución ni derecho de desistimiento
de acuerdo con la normativa aplicable a las subastas.Escrapalia actúa únicamente como plataforma intermediaria
limitando su papel a la publicación de la información y fotografías facilitadas directamente por el vendedor
sin asumir responsabilidad por su exactitud o integridad.Corresponde exclusivamente al comprador formular todas las preguntas necesarias y
en su caso
coordinar una visita previa para comprobar el estado real de los bienes antes de pujar.En consecuencia
los adjudicatarios no podrán reclamar responsabilidad
devolución ni compensación económica por defectos
averías o discrepancias
al tratarse de bienes cuya condición puede ser conocida con anterioridad mediante la debida diligencia
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 700 EUR ≈ 994 100 Ft
Crossover
2021
Teljesítmény 130 LE (96 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 100 EUR ≈ 405 000 Ft
Crossover
2021
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 701 EUR ≈ 1 363 000 Ft
Crossover
2022
Teljesítmény 130 LE (96 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 6 301 EUR ≈ 2 320 000 Ft
Hatchback
2022
Teljesítmény 115.64 LE (85 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 240 EUR ≈ 88 370 Ft
Crossover
2018
Teljesítmény 120 LE (88 kW) Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 13 500 EUR ≈ 4 971 000 Ft
Crossover
2022
Teljesítmény 404 LE (297 kW) Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 170 EUR ≈ 62 590 Ft
Crossover
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria crossover
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 900 EUR ≈ 5 486 000 Ft
Crossover
2021
187 300 km
Euro 6
Teljesítmény 122 LE (90 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Kerékképlet 4x2 Karosszéria crossover
Spanyolország, Alagón
COMERCIAL DE MAQUINARIA 2020 SL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 910 Ft
Autó
2020
Teljesítmény 100 LE (73.5 kW)
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 990 EUR ≈ 8 833 000 Ft
Crossover
2021
187 400 km
Teljesítmény 200 LE (147 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria crossover
Szlovákia, Stará Turá
Autorro
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 490 EUR ≈ 7 913 000 Ft
Crossover
2021
137 153 km
Euro 6
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Szlovákia, Stará Turá
Autorro
Kapcsolatfelvétel az eladóval
55 000 EUR ≈ 20 250 000 Ft
Crossover
2022
89 995 km
Euro 6
Teljesítmény 286 LE (210 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria crossover
Spanyolország, Nava de Campana (HELLIN)
HELLÍN TRUCKS, S. L. U.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 490 EUR ≈ 6 808 000 Ft
Crossover
2021
23 055 km
Euro 6
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Szlovákia, Stará Turá
Autorro
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Crossover
2021
120 000 km
Teljesítmény 280 LE (206 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Szlovákia, Bobrov
Auta z USA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 900 EUR ≈ 12 480 000 Ft
Crossover
2021
113 500 km
Euro 6
Teljesítmény 381 LE (280 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Románia, Arad
AUTO SCHUNN SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 000 EUR ≈ 9 573 000 Ft
Crossover
2021
66 383 km
Euro 6
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Karosszéria crossover
Franciaország, Chuzelles
LAHYAL MTPI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 000 EUR ≈ 7 732 000 Ft
Minivan
2022
Euro 6
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Karosszéria minivan
Spanyolország, Nava de Campana (HELLIN)
HELLÍN TRUCKS, S. L. U.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 180 EUR ≈ 66 280 Ft
Hatchback
2023
Teljesítmény 80 LE (58.8 kW) Karosszéria hatchback
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 910 Ft
Hatchback
2019
Teljesítmény 85 LE (62.48 kW) Karosszéria hatchback
Spanyolország, Pozuelo de Alarcón
Escrapalia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
45 000 USD ≈ 14 310 000 Ft ≈ 38 870 EUR
Crossover
2021
150 000 km
Euro 5
Teljesítmény 340 LE (250 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Ukrajna, Kyiv
TOV «TEHBUDLOGISTIKA»
Kapcsolatfelvétel az eladóval