Autoline » Autók értékesítési aukciók » Volkswagen autók értékesítési aukciók » Volkswagen Tiguan autó »

Volkswagen Tiguan autó aukción eladó

Volkswagen Tiguan
6 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volkswagen Tiguan autó - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 1 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 2 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 3 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 4 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 5 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 6 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 7 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 8 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 9 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 10 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 11 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 12 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 13 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 14 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 15 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 16 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 17 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 18 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 19 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 20 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 21 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 22 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 23 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 24 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 25 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 26 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 27 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 28 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 29 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 30 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 31 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 32 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 33 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 34 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 35 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 36 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 37 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 38 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 39 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 40 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 41 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 42 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 43 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 44 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 45 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 46 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 47 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 48 - Autoline
Volkswagen Tiguan autó | Kép 49 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/49
Induló ár:
6 000 EUR
Nettó ár
≈ 2 209 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volkswagen
Modell: Tiguan
Típus: autó
Gyártási év: 2019
Első üzembehelyezés: 2019
Futásteljesítmény: 137 454 km
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352786163
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 18:00
Befejezés dátuma: 2026-09-08 21:00
Feltöltés dátuma: tegnap
Motor
Teljesítmény: 150 LE (110 kW)
Üzemanyag: benzin
Térfogat: 1 498 cm³
Sebességváltó
Típus: automata
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: fehér

Részletes információk — Volkswagen Tiguan autó

Magyar
Aukció:
- Határidő: 8 sep. 2026
Karosszéria stílus: SUV
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
HÉA/marzs: HÉA levonható a vállalkozók számára
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 7 000 EUR ≈ 2 577 000 Ft
Autó
2020
150 111 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 050 EUR ≈ 754 800 Ft
Kombi
2018
174 519 km
Euro 6
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Belgium, Antwerpen
Legal Brokers BVBA
6 900 EUR ≈ 2 541 000 Ft
Hatchback
2017
268 366 km
Euro 6
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Belgium, Hoogstraten
ALPINA INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Volkswagen gyártási év: -től 2016 -ig 2022
árverés 7 000 EUR ≈ 2 577 000 Ft
Autó
2019
155 051 km
Teljesítmény 400 LE (294 kW) Üzemanyag elektromos
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Autó
2018
314 259 km
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 900 EUR ≈ 4 750 000 Ft
Crossover
2018
315 000 km
Euro 6
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria crossover
Belgium, Gent
G&G Auto's
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Autó
2018
167 000 km
Üzemanyag benzin
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 150 EUR ≈ 1 528 000 Ft
Kombi
2021
203 974 km
Euro 6
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Belgium, Antwerpen
Legal Brokers BVBA
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Autó
2019
65 950 km
Teljesítmény 85 LE (62.48 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Autó
2019
135 773 km
Teljesítmény 130 LE (96 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Autó
2019
155 423 km
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 14 000 EUR ≈ 5 155 000 Ft
Autó
2020
60 465 km
Teljesítmény 160 LE (118 kW) Üzemanyag elektromos/benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Autó
2020
131 314 km
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Autó
2018
57 960 km
Teljesítmény 68 LE (49.98 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 000 EUR ≈ 4 418 000 Ft
Autó
2018
223 775 km
Teljesítmény 369 LE (271 kW)
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 209 000 Ft
Autó
2021
2 746 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Autó
2022
103 973 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW)
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Autó
2018
128 760 km
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Autó
2018
271 339 km
Teljesítmény 125 LE (92 kW) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 650 EUR ≈ 2 080 000 Ft
Crossover
2022
107 748 km
Euro 6
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Belgium, Antwerpen
Legal Brokers BVBA