Autoline » Autók értékesítési aukciók » Kupék értékesítési aukciók » Volvo kupék értékesítési aukciók » Volvo Pv444 kupé »

Volvo Pv444 autó aukción eladó

Volvo Pv444
985,90 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo Pv444 autó - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 1 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 2 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 3 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 4 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 5 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 6 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 7 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 8 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 9 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 10 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 11 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 12 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 13 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 14 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 15 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 16 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 17 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 18 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 19 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 20 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 21 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 22 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 23 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 24 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 25 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 26 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 27 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 28 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 29 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 30 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 31 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 32 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 33 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 34 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 35 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 36 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 37 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 38 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 39 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 40 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 41 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 42 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 43 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 44 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 45 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 46 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 47 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 48 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 49 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 50 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 51 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 52 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 53 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 54 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 55 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 56 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 57 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 58 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 59 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 60 - Autoline
Volvo Pv444 autó | Kép 61 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/61
Induló ár:
985,90 EUR
11 000 SEK
≈ 363 000 Ft
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Modell: Pv444
Típus: kupé
Gyártási év: 1954
Helyszín: Svédország Fellingsbro
Kereskedői cikkszám: 273093
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 10:54
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Karosszéria: kupé
Ajtók száma: 2/3
Motor
Teljesítmény: 43.51 LE (31.98 kW)
Üzemanyag: benzin
Sebességváltó
Típus: kézi
Tengelyek
Első tengely: 5.90-15
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke

Részletes információk — Volvo Pv444 autó

Fabrikat: Volvo
Modell: 444
Besiktigad till och med: Obesiktigad
Marke: Volvo
Baujahr: 1954
Hergestellt: 000000
Anzahl der Vorbesitzer: 4
Letzte Inspektion: 1982-12-17
Begutachtet bis: 1983-01-17
Leergewicht: 1050
Farbe: GRÅ
Fahrzeugtyp: Personenwagen
Reifengröße hinten: 5.90-15
Länge: 4500
Breite: 1590
Veteranbil
Övriga upplysningar
Startar & går
Säljarens kommentarer
Volvo pv som startar & går
Packningar i Förgasare bytt
Tändstift & tändkablar bytt
Bromscylindrar runt om & bromsslangar fram bytt
Bränslepump bytt
Strömställare fungerar ej
Pluggat rör till bakbromsar nytt rör medföljer
Inköptes från ett dödsbo men tiden för att få den besiktigad o helt klar saknas
Ett bra exemplar av Volvo Pv med god potential
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 3 047 EUR 34 000 SEK ≈ 1 122 000 Ft
Kupé
1956
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kupé
Svédország, Storå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 389 EUR 15 500 SEK ≈ 511 500 Ft
Autó
1950
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 490 EUR 50 100 SEK ≈ 1 653 000 Ft
Kupé
1958
Teljesítmény 309 LE (227 kW) Karosszéria kupé
Svédország, Urshult
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Volvo gyártási év: -től 1951 -ig 1957
árverés 5 826 EUR 65 000 SEK ≈ 2 145 000 Ft
Autó
1957
Teljesítmény 89.73 LE (65.95 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 985,90 EUR 11 000 SEK ≈ 363 000 Ft
Kupé
1968
Teljesítmény 39.43 LE (28.98 kW) Karosszéria kupé
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 420 EUR 27 000 SEK ≈ 891 000 Ft
Kupé
1972
12 km
Teljesítmény 59.82 LE (43.97 kW) Karosszéria kupé
Svédország, Eslöv
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 678 EUR 52 200 SEK ≈ 1 723 000 Ft
Autó
2019
301 949 km
Euro 6
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 304,70 EUR 3 400 SEK ≈ 112 200 Ft
Autó
2012
543 586 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 15 670 EUR 174 800 SEK ≈ 5 768 000 Ft
Kombi
2018
108 850 km
Teljesítmény 152 LE (112 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 15 680 EUR 174 900 SEK ≈ 5 772 000 Ft
Hatchback
2019
97 070 km
Teljesítmény 152 LE (112 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 690 EUR 275 500 SEK ≈ 9 092 000 Ft
Crossover
2020
76 170 km
Teljesítmény 88 LE (64.68 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 559 EUR 95 500 SEK ≈ 3 152 000 Ft
Hatchback
2018
104 350 km
Teljesítmény 152 LE (112 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 28 670 EUR 319 900 SEK ≈ 10 560 000 Ft
Crossover
2018
165 550 km
Teljesítmény 241 LE (177 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 019 EUR 56 000 SEK ≈ 1 848 000 Ft
Kombi
2016
166 370 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 16 180 EUR 180 500 SEK ≈ 5 957 000 Ft
Crossover
2018
235 770 km
Teljesítmény 235 LE (173 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 760 EUR 120 000 SEK ≈ 3 960 000 Ft
Kupé
2016
144 310 km
Teljesítmény 245 LE (180 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kupé
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 14 380 EUR 160 500 SEK ≈ 5 297 000 Ft
Kombi
2017
151 120 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 627,40 EUR 7 000 SEK ≈ 231 000 Ft
Kupé
2013
304 990 km
Teljesítmény 306 LE (225 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kupé
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 618 EUR 85 000 SEK ≈ 2 805 000 Ft
Kombi
2023
355 320 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 13 040 EUR 145 500 SEK ≈ 4 802 000 Ft
Kombi
2018
149 020 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval