Autoline » Autók értékesítési aukciók » Volvo autók értékesítési aukciók » Volvo V50 autó »

Volvo V50 autó aukción eladó

Volvo V50
1 748 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo V50 autó - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 1 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 2 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 3 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 4 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 5 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 6 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 7 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 8 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 9 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 10 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 11 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 12 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 13 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 14 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 15 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 16 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 17 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 18 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 19 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 20 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 21 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 22 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 23 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 24 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 25 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 26 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 27 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 28 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 29 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 30 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 31 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 32 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 33 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 34 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 35 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 36 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 37 - Autoline
Volvo V50 autó | Kép 38 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/38
Induló ár:
1 748 EUR
Nettó ár
19 500 SEK
≈ 643 500 Ft
2 185 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Modell: V50
Típus: autó
Gyártási év: 2009
Első üzembehelyezés: 2009-09
Futásteljesítmény: 252 213 km
Gépüzemóra: 252 213 óra
Ülések: 4
Össztömeg: 1 900 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3271337
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 12:37
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 4.
Leírás
Teljes külméret: 4,622 m × 1,77 m × 1,457 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Hengerek száma: 4
Sebességváltó
Típus: kézi
Tengelyek
Gumi méret: 205/55R16
Fékek
ABS
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Szervokormány: hidraulikus
Biztonsági jellemzők
Központi zár
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Volvo V50 autó

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat fordonÄr kamremmen bytt?:Ja, bytt: 2024-12-18. 209148kmService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadDatum för senaste service:2026-07-29Servicebok:Ja, fysisk servicebok
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2009
Karosstyp: Kombi
Typ av kamdrivning: Kamrem
Dragkrok: Kula
Antal nycklar: 2
Antal registrerade ägare: 11
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20260323
Besiktigad till och med: 20270531
Årsskatt: 1520 kr
Årsskatt betald t o m: 20270630
Fordonskategori EU: M1
Motorvolym: 1,6 L
Max släpvagnsvikt: 1300 kg
motoreffekt: гидравлический
drifttyp: 2WD Fram
Registrerad hos Transportstyrelsen
Året runt-däck (Godkända för vinter)
Instruktionsbok
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 823 EUR 31 500 SEK ≈ 1 040 000 Ft
Autó
1970
237 662 km
Teljesítmény 101 LE (74 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 106 EUR 23 500 SEK ≈ 775 500 Ft
Autó
2012
504 893 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 344 EUR 15 000 SEK ≈ 495 000 Ft
Pick-up
2010
302 279 km
Teljesítmény 171 LE (126 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Crossover
2008
290 610 km
Teljesítmény 185 LE (136 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Sundsvall
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 492,90 EUR 5 500 SEK ≈ 181 500 Ft
Szedán
2008
206 160 km
Teljesítmény 125 LE (92 kW) Üzemanyag gáz/benzin Karosszéria szedán
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 106 EUR 23 500 SEK ≈ 775 500 Ft
Kombi
2011
235 040 km
Teljesítmény 109 LE (80 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 389 EUR 15 500 SEK ≈ 511 500 Ft
Pick-up
2009
246 780 km
Teljesítmény 133 LE (98 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 255 EUR 14 000 SEK ≈ 462 000 Ft
Autó
2009
256 376 km
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 944 EUR 44 000 SEK ≈ 1 452 000 Ft
Autó
2011
266 979 km
Euro 5
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 510 EUR 28 000 SEK ≈ 924 000 Ft
Autó
2011
142 126 km
Euro 5
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 196 EUR 24 500 SEK ≈ 808 500 Ft
Autó
2012
265 814 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 031 EUR 11 500 SEK ≈ 379 500 Ft
Autó
2008
166 810 km
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 613 EUR 18 000 SEK ≈ 594 000 Ft
Hatchback
2008
213 450 km
Teljesítmény 105 LE (77 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 182 EUR 35 500 SEK ≈ 1 172 000 Ft
Autó
1970
318 297 km
Teljesítmény 81.58 LE (59.96 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 915 EUR 66 000 SEK ≈ 2 178 000 Ft
Autó
2010
111 557 km
Euro 5
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 092 EUR 34 500 SEK ≈ 1 139 000 Ft
Autó
1997
230 542 km
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 524 EUR 17 000 SEK ≈ 561 000 Ft
Autó
2005
428 277 km
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 734 EUR 30 500 SEK ≈ 1 007 000 Ft
Autó
2012
220 167 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 6 184 EUR 69 000 SEK ≈ 2 277 000 Ft
Autó
2020
386 292 km
Euro 6
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 899 EUR 43 500 SEK ≈ 1 436 000 Ft
Autó
2011
158 758 km
Euro 5
Teljesítmény 211 LE (155 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden