Autoline » Autók értékesítési aukciók » Crossover értékesítési aukciók » Volvo crossover értékesítési aukciók » Volvo V60 crossover »

Volvo V60 autó aukción eladó

Volvo V60
27 100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo V60 autó - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 1 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 2 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 3 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 4 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 5 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 6 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 7 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 8 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 9 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 10 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 11 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 12 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 13 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 14 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 15 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 16 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 17 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 18 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 19 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 20 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 21 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 22 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 23 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/23
Induló ár:
27 100 EUR
300 500 SEK
≈ 9 886 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Modell: V60
Típus: crossover
Gyártási év: 2024
Első üzembehelyezés: 2023-07
Futásteljesítmény: 90 120 km
Ülések: 5
Teherbíró képesség: 446 kg
Saját tömeg: 2 084 kg
Össztömeg: 2 530 kg
Helyszín: Svédország Åkersberga
Kereskedői cikkszám: 7284455
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-25 17:18
Befejezés dátuma: 2026-09-08 11:01
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Karosszéria: crossover
Teljes külméret: 4,778 m × 1,85 m × 1,416 m
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 146 LE (107 kW)
Üzemanyag: elektromos/benzin
Sebességváltó
Típus: automata
Vezetőfülke és kényelem
Tempomat
Kulcs nélküli beléptető rendszer
Fűtött kormánykerék
Esőérzékelő
Elektromos tükrök
Elektromos csomagtartó mozgató hajtás
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Ülésfűtés
Multimédia
GPS
Autórádió
Biztonsági jellemzők
Sávelhagyásra figyelmeztető rendszer
Isofix
ESP
Parkolássegítő rendszer
Parkolásérzékelő
Tolatókamera
Állapot
Állapot: használt
Korábbi tulajdonosok száma: 2 - az eladó a második tulajdonos
Műszaki vizsga: 2028-06
Részletes információk
Alvázszám: YV1ZWH1V8R1614083
Szín: fekete, metál

Részletes információk — Volvo V60 autó

Angol
Imagine driving a Volvo V60, a comfortable plug-in hybrid with automatic transmission that makes every trip smooth. Elegant black metallic with exclusive full leather and reliable all-wheel drive. Adaptive cruise control, smartphone integration, bluetooth, and rear camera included. Recently serviced. Inspected until June 2028.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26 650 EUR 295 500 SEK ≈ 9 721 000 Ft
Crossover
2024
100 670 km
Teljesítmény 408 LE (300 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Borlänge
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27 190 EUR 301 500 SEK ≈ 9 919 000 Ft
Crossover
2022
123 120 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 32 690 EUR 362 500 SEK ≈ 11 930 000 Ft
Crossover
2024
68 630 km
Teljesítmény 252 LE (185 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 25 340 EUR 281 000 SEK ≈ 9 244 000 Ft
Crossover
2024
146 340 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 320 EUR 291 800 SEK ≈ 9 600 000 Ft
Crossover
2021
65 710 km
Teljesítmény 82 LE (60.27 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 33 460 EUR 371 000 SEK ≈ 12 210 000 Ft
Crossover
2022
85 690 km
Teljesítmény 249 LE (183 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Bromölla
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 23 540 EUR 261 000 SEK ≈ 8 586 000 Ft
Crossover
2024
47 660 km
Teljesítmény 84 LE (61.74 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 690 EUR 296 000 SEK ≈ 9 738 000 Ft
Crossover
2024
72 020 km
Teljesítmény 265 LE (195 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 23 890 EUR 264 900 SEK ≈ 8 715 000 Ft
Crossover
2024
46 180 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 480 EUR 271 500 SEK ≈ 8 932 000 Ft
Crossover
2023
37 290 km
Teljesítmény 91 LE (66.89 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 590 EUR 294 800 SEK ≈ 9 698 000 Ft
Kombi
2023
115 800 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Umeå
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 590 EUR 250 500 SEK ≈ 8 241 000 Ft
Crossover
2024
67 980 km
Teljesítmény 84 LE (61.74 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 090 EUR 245 000 SEK ≈ 8 060 000 Ft
Kombi
2024
113 600 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 31 200 EUR 346 000 SEK ≈ 11 380 000 Ft
Crossover
2024
32 130 km
Teljesítmény 272 LE (200 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 550 EUR 250 000 SEK ≈ 8 225 000 Ft
Crossover
2023
114 300 km
Teljesítmény 175 LE (129 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Karlstad
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 590 EUR 250 500 SEK ≈ 8 241 000 Ft
Crossover
2023
54 810 km
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 630 EUR 239 800 SEK ≈ 7 889 000 Ft
Crossover
2023
49 300 km
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 650 EUR 295 500 SEK ≈ 9 721 000 Ft
Crossover
2021
139 250 km
Teljesítmény 306 LE (225 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 080 EUR 244 800 SEK ≈ 8 053 000 Ft
Crossover
2022
48 380 km
Teljesítmény 98 LE (72.03 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 390 EUR 270 500 SEK ≈ 8 899 000 Ft
Crossover
2021
45 300 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag elektromos Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval