Autoline » Autók értékesítési aukciók » Kombik értékesítési aukciók » Volvo kombik értékesítési aukciók » Volvo V60 kombi »

Volvo V60 autó aukción eladó

Volvo V60
24 200 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo V60 autó - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 1 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 2 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 3 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 4 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 5 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 6 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 7 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 8 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 9 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 10 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 11 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 12 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 13 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 14 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 15 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 16 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 17 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 18 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 19 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 20 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 21 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 22 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 23 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 24 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 25 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 26 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 27 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 28 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 29 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 30 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 31 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 32 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 33 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 34 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 35 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 36 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 37 - Autoline
Volvo V60 autó | Kép 38 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/38
Induló ár:
24 200 EUR
270 000 SEK
≈ 8 910 000 Ft
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Modell: V60
Típus: kombi
Gyártási év: 2022
Első üzembehelyezés: 2022-03
Futásteljesítmény: 81 400 km
Ülések: 5
Teherbíró képesség: 404 kg
Saját tömeg: 2 126 kg
Össztömeg: 2 530 kg
Helyszín: Svédország Åkersberga
Kereskedői cikkszám: 7285813
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 10:58
Befejezés dátuma: 2026-09-07 12:37
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Leírás
Karosszéria: kombi
Teljes külméret: 4,761 m × 1,85 m × 1,421 m
Hajtás típus: összkerékhajtás
Ajtók száma: 4/5
Motor
Teljesítmény: 146 LE (107 kW)
Üzemanyag: elektromos/benzin
Sebességváltó
Típus: automata
Vezetőfülke és kényelem
Tempomat
Kulcs nélküli beléptető rendszer
Vezeték nélküli telefontöltő
Esőérzékelő
Panoráma tető
Napfénytető
Elektromos tükrök
Elektromos csomagtartó mozgató hajtás
További opciók
Légkondicionáló
Elektromos ablakemelők
Belső anyag: bőr
Beltér szín: szürke
Ülésfűtés: első ülések
Multimédia
Autórádió
Biztonsági jellemzők
Sávelhagyásra figyelmeztető rendszer
ESP
Parkolássegítő rendszer
Parkolásérzékelő
Tolatókamera
Optika
Reflektorok: LED
További berendezés
Vonóhorog
Állapot
Állapot: használt
Korábbi tulajdonosok száma: 1 - az eladó az első tulajdonos
Műszaki vizsga: 2027-10
Részletes információk
Alvázszám: YV1ZWH1VDN1491736
Szín: fekete

Részletes információk — Volvo V60 autó

Angol
Summer gets longer with this four-wheel-drive Volvo V60 plug-in hybrid with automatic and partial leather that makes every journey extra comfortable. Opening panoramic roof, Premium Sound from Harman Kardon, rearview camera and LED headlights provide both comfort and safety. Recently serviced and inspected until October 2027.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 21 640 EUR 241 500 SEK ≈ 7 970 000 Ft
Kombi
2022
134 820 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Arboga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 420 EUR 294 800 SEK ≈ 9 728 000 Ft
Kombi
2023
115 800 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Umeå
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 960 EUR 245 000 SEK ≈ 8 085 000 Ft
Kombi
2024
113 600 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Volvo gyártási év: -től 2019
árverés 24 190 EUR 269 900 SEK ≈ 8 907 000 Ft
Kombi
2020
82 470 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 870 EUR 299 800 SEK ≈ 9 893 000 Ft
Kombi
2020
134 040 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 390 EUR 249 800 SEK ≈ 8 243 000 Ft
Kombi
2019
139 880 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 18 420 EUR 205 500 SEK ≈ 6 782 000 Ft
Kombi
2021
109 440 km
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 19 310 EUR 215 500 SEK ≈ 7 112 000 Ft
Kombi
2021
86 720 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Helsingborg
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 17 070 EUR 190 500 SEK ≈ 6 287 000 Ft
Kombi
2024
147 360 km
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 040 EUR 112 000 SEK ≈ 3 696 000 Ft
Kombi
2020
171 400 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 590 EUR 140 500 SEK ≈ 4 637 000 Ft
Kombi
2020
172 230 km
Teljesítmény 88 LE (64.68 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 550 EUR 140 000 SEK ≈ 4 620 000 Ft
Kombi
2020
129 470 km
Teljesítmény 250 LE (184 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 19 260 EUR 214 900 SEK ≈ 7 092 000 Ft
Kombi
2019
120 250 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 481 EUR 50 000 SEK ≈ 1 650 000 Ft
Kombi
2022
361 680 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 618 EUR 85 000 SEK ≈ 2 805 000 Ft
Kombi
2023
355 320 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 450 EUR 250 500 SEK ≈ 8 267 000 Ft
Kombi
2023
88 310 km
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 180 EUR 269 800 SEK ≈ 8 903 000 Ft
Kombi
2021
66 080 km
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria kombi
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 25 980 EUR 289 900 SEK ≈ 9 567 000 Ft
Crossover
2021
131 970 km
Teljesítmény 197 LE (145 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 23 290 EUR 259 900 SEK ≈ 8 577 000 Ft
Kombi
2023
52 170 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria kombi
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 25 180 EUR 281 000 SEK ≈ 9 273 000 Ft
Kombi
2023
84 060 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag elektromos/dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval