Autoline » Haszongépjárművek értékesítési aukciók » Billenős teherautók < 3.5t értékesítési aukciók » Mercedes-Benz billenős teherautók < 3.5t értékesítési aukciók » Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t »

Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t aukción eladó

Mercedes-Benz 310CDI
3 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 1 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 2 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 3 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 4 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 5 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 6 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 7 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 8 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 9 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 10 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 11 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 12 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 13 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 14 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 15 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 16 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 17 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 18 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 19 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 20 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 21 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 22 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 23 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 24 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 25 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 26 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 27 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 28 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 29 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 30 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 31 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 32 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 33 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 34 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 35 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 36 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 37 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 38 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 39 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 40 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 41 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 42 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 43 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 44 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 45 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 46 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 47 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 48 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 49 - Autoline
Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t | Kép 50 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/50
Induló ár:
3 500 EUR
Nettó ár
≈ 1 289 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mercedes-Benz
Modell: 310CDI
Gyártási év: 2010
Első üzembehelyezés: 2010
Futásteljesítmény: 171 005 km
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352459375
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-10 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Motor
Teljesítmény: 95 LE (69.83 kW)
Üzemanyag: dízel
Térfogat: 2 148 cm³
Sebességváltó
Típus: kézi
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: fehér

Részletes információk — Mercedes-Benz 310CDI billenős teherautó < 3.5t

Magyar
Aukció:
- Határidő: 10 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
HÉA/marzs: HÉA levonható a vállalkozók számára
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
8 500 EUR ≈ 3 130 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2008
357 663 km
Üzemanyag dízel Teherbírás 500 kg Kerékképlet 4x2
Belgium, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 750 EUR ≈ 1 013 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2009
355 000 km
Euro 4
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 920 kg Kerékképlet 4x2
Belgium, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38 500 EUR ≈ 14 180 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
312 500 km
Euro 5
Teljesítmény 290 LE (213 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 705 kg Kerékképlet 4x4
Németország, Stuhr / Groß Mackenstedt
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
billenős teherautók < 3.5t Mercedes-Benz gyártási év: -től 2007 -ig 2013
9 900 EUR ≈ 3 645 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
108 405 km
Euro 5
Teljesítmény 95.17 LE (69.95 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 500 EUR ≈ 9 021 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
185 000 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 900 kg Kerékképlet 4x4 Felfüggesztés rugó/rugó
Magyarország, Budapest
Laslo Truck
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 490 EUR ≈ 6 440 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
229 000 km
Euro 5
Teljesítmény 156 LE (115 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Datteln
Nutzfahrzeuge West GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 500 EUR ≈ 9 021 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
185 000 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 900 kg Kerékképlet 4x4 Felfüggesztés rugó/rugó
Románia, Bucharest
Laslo Truck Romania
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 490 EUR ≈ 6 440 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2010
229 000 km
Euro 5
Teljesítmény 156 LE (115 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Datteln
Nutzfahrzeuge West GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
29 900 EUR ≈ 11 010 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2021
74 725 km
Euro 6
Teljesítmény 143 LE (105 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 750 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés parabolikus
Belgium, Roksem
Auto-viger nv
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 900 EUR ≈ 5 486 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2011
106 975 km
Euro 5
Teljesítmény 129 LE (95 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 300 kg Kerékképlet 4x2
Hollandia, Vriezenveen
Thomas Trucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 950 EUR ≈ 5 873 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2011
139 444 km
Euro 5
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 510 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó
Hollandia, Hoofddorp
AUTOBEDRIJF RIF B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 500 EUR ≈ 4 603 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2008
205 513 km
Teljesítmény 109 LE (80 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 910 kg
Németország, Schlierbach
Staufen Trucks GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 130 EUR 39 500 PLN ≈ 3 362 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2008
267 000 km
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 200 kg Térfogat 2,88 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó Lerakodás módja háromirányú
Lengyelország, Nowy Sącz
LDH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Billenős teherautó < 3.5t
2011
200 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 520 kg Kerékképlet 4x2
Spanyolország, Soria
TRANSLER S.L
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 300 EUR ≈ 7 843 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2013
215 803 km
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Felfüggesztés rugó/rugó Lerakodás módja háromirányú
Románia, Bucharest
Laslo Truck Romania
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 000 EUR ≈ 9 205 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2007
220 000 km
Euro 4
Teljesítmény 109 LE (80 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 800 kg
Románia, Bucharest
Laslo Truck Romania
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 000 EUR ≈ 9 205 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2007
220 000 km
Euro 4
Teljesítmény 109 LE (80 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 800 kg
Magyarország, Budapest
Laslo Truck
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 300 EUR ≈ 7 843 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2013
215 803 km
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Felfüggesztés rugó/rugó Lerakodás módja háromirányú
Magyarország, Budapest
Laslo Truck
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 500 EUR ≈ 1 289 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
1999
384 339 km
Euro 2
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 447 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó
Litvánia, Dievogala
Baltic Special Machinery Export
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 950 EUR ≈ 3 664 000 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2007
149 843 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Nidda
ZAMANI GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval