Autoline » Kisteherautók értékesítési aukciók » Furgonok értékesítési aukciók » Mercedes-Benz furgonok értékesítési aukciók » Mercedes-Benz SPRINTER furgon »

Mercedes-Benz SPRINTER furgon aukción eladó

Mercedes-Benz SPRINTER
896,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mercedes-Benz SPRINTER furgon - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 1 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 2 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 3 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 4 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 5 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 6 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 7 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 8 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 9 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 10 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 11 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 12 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 13 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 14 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 15 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 16 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 17 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 18 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 19 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 20 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 21 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 22 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 23 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 24 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 25 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 26 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 27 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 28 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 29 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 30 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 31 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 32 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 33 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 34 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 35 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 36 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 37 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 38 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 39 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 40 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 41 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 42 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 43 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 44 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 45 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 46 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 47 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 48 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 49 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 50 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 51 - Autoline
Mercedes-Benz SPRINTER furgon | Kép 52 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/52
Induló ár:
896,30 EUR
10 000 SEK
≈ 330 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mercedes-Benz
Modell: SPRINTER
Típus: furgon
Gyártási év: 2018
Futásteljesítmény: 268 480 km
Teherbíró képesség: 1 219 kg
Saját tömeg: 2 281 kg
Össztömeg: 3 500 kg
Helyszín: Svédország Trelleborg
Kereskedői cikkszám: 271855
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 11:28
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Teljes külméret: 5,932 m × 2,02 m × 2,638 m
Motor
Teljesítmény: 143 LE (105 kW)
Üzemanyag: dízel
Euró: Euro 6
Sebességváltó
Típus: automata
Tengelyek
Tengelyek: 2
Tengelytávolság: 3 924 mm
Első tengely: 225/65R16C 112/110R
Második tengely: 225/65R16C 112/110R
További opciók
Légkondicionáló
Állapot
Állapot: használt
Műszaki vizsga: 2026-10
Részletes információk
Szín: fehér

Részletes információk — Mercedes-Benz SPRINTER furgon

Fabrikat: Mercedes-Benz
Modell: SPRINTER
Marke: Mercedes-Benz
Baujahr: 2018
Länge: 5932
Breite: 2020
Höhe: 2638
Leergewicht: 2281
Gesamtgewicht: 3500
Letzte Inspektion: 2025-08-28
Farbe: Weiß
Reifengröße hinten: 225/65R16C 112/110R
Maximalbelastung: 1219
Begutachtet bis: 2026-10-31
Hergestellt: 201811
Fahrzeugtyp: Lätt lastbil
Maximale Anhängelast: 2000
Radstand 1: 3924
Skåpbil
Utrustning
Drag
M.m se bilder
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 241 EUR 25 000 SEK ≈ 825 000 Ft
Dobozos teherautó < 3.5t
2017
470 984 km
Euro 6
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 860 kg
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Billenős teherautó
2018
291 000 km
Euro 6
Teljesítmény 625 LE (459 kW) Teherbírás 15 890 kg Kerékképlet 8x4 Felfüggesztés parabolikus
Svédország, Bro
GT Trading Entreprenadmaskiner AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
53 330 EUR 595 000 SEK ≈ 19 640 000 Ft
Nyergesvontató
2018
610 000 km
Euro 6
Teljesítmény 455 LE (334 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés parabolikus
Svédország, Arlöv
Veho Bil Sverige AB / Veho Trucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 7 618 EUR 85 000 SEK ≈ 2 805 000 Ft
Furgon
2018
260 430 km
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 588 kg Ülések 3
Svédország, Getinge
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 160 EUR 370 000 SEK ≈ 12 210 000 Ft
Nyergesvontató
2019
679 029 km
Euro 6
Teljesítmény 450 LE (331 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés parabolikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Svédország, Trelleborg
Scanlast AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 100 EUR 135 000 SEK ≈ 4 455 000 Ft
Furgon
2019
268 479 km
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 219 kg
Svédország, Trelleborg
Scanlast AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 16 030 EUR 178 800 SEK ≈ 5 900 000 Ft
Hatchback
2018
89 670 km
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nyergesvontató
2018
644 000 km
Euro 6
Teljesítmény 579 LE (426 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x4 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Svédország, Arlöv
Veho Bil Sverige AB / Veho Trucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 160 EUR 370 000 SEK ≈ 12 210 000 Ft
Nyergesvontató
2019
623 238 km
Euro 6
Teljesítmény 450 LE (331 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés parabolikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Svédország, Trelleborg
Scanlast AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 500 EUR ≈ 9 757 000 Ft
Furgon - mentő
2019
223 089 km
Euro 6
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 689 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó Ülések 3 Hajtás típus hátsókerék hajtás
Svédország, Stockholm-Värmdö
Emergency Vehicle Ebrick
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Furgon - sebességváltó
G 281-12
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
54 900 EUR ≈ 20 210 000 Ft
Billenős teherautó
2019
305 000 km
Euro 6
Teljesítmény 395 LE (290 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 16 190 kg Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Svédország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 153 EUR 57 500 SEK ≈ 1 898 000 Ft
Hűtős teherautó
2017
359 838 km
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 925 kg
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
209 000 EUR ≈ 76 950 000 Ft
Turistabusz
2019
151 000 km
Euro 6
Teljesítmény 354 LE (260 kW) Üzemanyag dízel Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Ülések 50
Svédország, Rosersberg
Truxor AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 29 740 EUR 331 800 SEK ≈ 10 950 000 Ft
Kombi
2019
109 300 km
Teljesítmény 194 LE (143 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria kombi
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 900 EUR ≈ 10 270 000 Ft
Kisbusz
2019
515 000 km
Euro 6
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel
Svédország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 873 EUR 99 000 SEK ≈ 3 267 000 Ft
Dobozos teherautó < 3.5t
2021
269 300 km
Euro 6
Teljesítmény 170 LE (125 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Södertälje
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 806,60 EUR 9 000 SEK ≈ 297 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2015
183 415 km
Euro 5
Teljesítmény 89.73 LE (65.95 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Svärdsjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 490 EUR 239 800 SEK ≈ 7 913 000 Ft
Crossover
2017
134 870 km
Teljesítmény 170 LE (125 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Svédország, Åkersberga
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
autós hűtő Mercedes-Benz Actros 2654 teherautó-hoz autós hűtő Mercedes-Benz Actros 2654 teherautó-hoz autós hűtő Mercedes-Benz Actros 2654 teherautó-hoz
3
528,80 EUR 5 900 SEK ≈ 194 700 Ft
Furgon - autós hűtő
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval