Spånvagn gabonaszállító pótkocsi aukción eladó

Spånvagn
45,09 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 1 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 2 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 3 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 4 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 5 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 6 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 7 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 8 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 9 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 10 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 11 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 12 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 13 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 14 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 15 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 16 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 17 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 18 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 19 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 20 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 21 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 22 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 23 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 24 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 25 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 26 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 27 - Autoline
Spånvagn gabonaszállító pótkocsi | Kép 28 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/28
Induló ár:
45,09 EUR
Nettó ár
500 SEK
≈ 16 450 Ft
56,36 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3265940
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-01 10:50
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Leírás
Teljes külméret: 5,3 m × 2,4 m × 2,9 m
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 3,9 m, szélesség - 2,4 m
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: sárga

Részletes információk — Spånvagn gabonaszállító pótkocsi

Har förvarats:InomhusInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
Typskylt: Saknas
Lastlängd: 3,9 m
Lastbredd: 2,4 m
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 81,17 EUR 900 SEK ≈ 29 610 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
1989
Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
1984
Térfogat 9 m³ Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 189,40 EUR 2 100 SEK ≈ 69 090 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Teherbírás 7 000 kg Térfogat 9,6 m³ Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
gabonaszállító pótkocsik
árverés 450,90 EUR 5 000 SEK ≈ 164 500 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Teherbírás 6 500 kg Térfogat 7,92 m³ Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 198,40 EUR 2 200 SEK ≈ 72 380 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Tengelyek 1
Svédország, Möklinta
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Bala Agri GraiTK1612 gabonaszállító pótkocsi Bala Agri GraiTK1612 gabonaszállító pótkocsi Bala Agri GraiTK1612 gabonaszállító pótkocsi
3
árverés 3 833 EUR 42 500 SEK ≈ 1 398 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2017
Teherbírás 16 000 kg Térfogat 20 m³ Saját tömeg 3 740 kg Tengelyek 2
Svédország, Säffle
Budi Auction
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 369,80 EUR 4 100 SEK ≈ 134 900 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Teherbírás 6 000 kg
Svédország, Hallstavik
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 398 EUR ≈ 2 334 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
Tengelyek 2
Finnország, Haapavesi
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 960 EUR 77 900 PLN ≈ 6 553 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2024
Állapot új
Teherbírás 25 000 kg Térfogat 29 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Tengelyek 3
Lengyelország, Szydłowiec
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gabonaszállító pótkocsi
Állapot új
Térfogat 30 m³ Tengelyek 2
Magyarország, Szekszárd
Agio Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gabonaszállító pótkocsi
Állapot új
Térfogat 20 m³ Tengelyek 1
Magyarország, Szekszárd
Agio Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 510 700 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
1974
Saját tömeg 660 kg Tengelyek 1
Norvégia, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 900 EUR ≈ 4 706 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2001
Hollandia, Ruinerwold
Lok Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gabonaszállító pótkocsi
Állapot új
Argentína, San Francisco
Maquinarias Agroviales Geferlist
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 900 EUR ≈ 8 718 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2016
Teherbírás 14 000 kg Tengelyek 2
Németország, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 200 EUR ≈ 1 897 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
1990
Tengelyek 2
Németország, Bockel - Gyhum
Fricke Landmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 900 EUR ≈ 7 259 000 Ft
Gabonaszállító pótkocsi
2014
Teherbírás 17 100 kg Térfogat 33,75 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 6 900 kg Tengelyek 3
Lengyelország, Piotrków Trybunalski
AUTO HANDEL Marcin Motyl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gabonaszállító pótkocsi
Tengelyek 2
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval