Autoline » Kommunális gépek értékesítési aukciók » Út tisztító berendezések értékesítési aukciók » Hómarók értékesítési aukciók » Captok hómarók értékesítési aukciók » Új Captok CK-QSJ32 hómaró »

Captok CK-QSJ32 hómaró aukción eladó

Captok CK-QSJ32
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Captok CK-QSJ32 hómaró - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 1 - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 2 - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 3 - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 4 - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 5 - Autoline
Új Captok CK-QSJ32 hómaró | Kép 6 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
£
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Captok
Modell: CK-QSJ32
Típus: hómaró
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 2 200 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 23 nap 21:10
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 23.
Autoline azonosító: XX52050
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: SFQSJ260602
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új Captok CK-QSJ32 hómaró

Unused 2026 Captok CK-QSJ32 Walk-Behind Snow Sweeper - SFQSJ260602
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Üzemanyag benzin
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-QSJ32 hómaró
1
árverés Árverés
Hómaró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hómaró
2026
Lánctalpas futóműve
Norvégia, Rogaland
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Hómaró
2026
Teljesítmény 13 LE (9.56 kW) Lánctalpas futóműve
Norvégia, Seljord
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 304,70 EUR 3 400 SEK ≈ 112 200 Ft
Hómaró
Teljesítmény 8.12 LE (5.97 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Gustafs
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 250 EUR ≈ 460 300 Ft
Hómaró
1986
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag benzin Hatóterület 1 000 mm
Bulgária, Blagoevgrad
ALEX TRUCK EOOD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
403 EUR ≈ 148 400 Ft
Hómaró
Németország, Bad Waldsee
BUK Bregler und Klöckler GmbH Baumaschinen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 500 EUR ≈ 13 070 000 Ft
Hómaró
2002
5 931 óra
Euro 3
Teljesítmény 304 LE (223 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Hatóterület 2 300 mm
Bulgária, Blagoevgrad
ALEX TRUCK EOOD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 000 USD ≈ 4 452 000 Ft ≈ 12 090 EUR
Hómaró
2019
Állapot új
Ukrajna, Poltava
AGRI STAR
Kapcsolatfelvétel az eladóval