Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » Goodyear kerekek értékesítési aukciók » Goodyear Efficient Grip kerék »

Goodyear Efficient Grip kerék aukción eladó

Goodyear Efficient Grip
26,89 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Goodyear Efficient Grip kerék - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 1 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 2 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 3 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 4 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 5 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 6 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 7 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 8 - Autoline
Goodyear Efficient Grip kerék | Kép 9 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/9
Induló ár:
26,89 EUR
Nettó ár
300 SEK
≈ 9 900 Ft
33,61 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Goodyear
Modell: Efficient Grip
Típus: kerék
Méret: 195/55R16
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3248805
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 12:09
Feltöltés dátuma: ma
Leírás
Mennyiség: 4
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Goodyear Efficient Grip kerék

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objekt
År på däck: 2019
Har suttit på: Ford Fiesta
Däcktyp: Sommar
Fälgtyp: Aluminium
Fälgtum: 16
Antal bulthål: 4
ET-mått: 47.5
Lasthjälp med: Truck
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
215/65R15C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
205/60R16
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
235/55R17
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekek Goodyear
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
265/65R17
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 107,60 EUR 1 200 SEK ≈ 39 600 Ft
Kerék
255/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 107,60 EUR 1 200 SEK ≈ 39 600 Ft
Kerék
255/40R19 + 270/40R19
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 89,63 EUR 1 000 SEK ≈ 33 000 Ft
Kerék
20.8-34
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 197,20 EUR 2 200 SEK ≈ 72 600 Ft
Kerék
650/65R42
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
225/55R17
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
11/2-24 / 12.4R32 / 13.6R38 / 14.9-38
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
18.4/15-34
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
225/60R16
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
235/55R17
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 197,20 EUR 2 200 SEK ≈ 72 600 Ft
Kerék
385/65 R22.5
Svédország, Visby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
480/70R28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 896,30 EUR 10 000 SEK ≈ 330 000 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 519,80 EUR 5 800 SEK ≈ 191 400 Ft
Kerék
600/65 R28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden