Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » Goodyear kerekek értékesítési aukciók » Goodyear Ultragrao performance kerék »

Goodyear Ultragrao performance kerék aukción eladó

Goodyear Ultragrao performance
53,51 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Goodyear Ultragrao performance kerék - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 1 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 2 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 3 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 4 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 5 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 6 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 7 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 8 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 9 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 10 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 11 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 12 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 13 - Autoline
Goodyear Ultragrao performance kerék | Kép 14 - Autoline
1/14
Induló ár:
53,51 EUR
Nettó ár
400 DKK
≈ 19 520 Ft
66,89 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Goodyear
Modell: Ultragrao performance
Típus: kerék
Méret: 205/50 R17
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1422431
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 10:34
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Mennyiség: 4
Teljes külméret: hosszúság - 0,63 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Goodyear Ultragrao performance kerék

Information om brug:Se kommentar om brugKommentar om brug:Brugt en enkelt sæson.Information fra nuværende ejer:Brugt, slitage forekommerKendte anmærkninger og fejl:Normal slidtage.
Dæktype: M + S (Vinter)
Fælgtommer: 17
Antal bolthuller: 4
Navhul: 100x4
Har siddet på: Renault
Bredde: 630 mm
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 33,45 EUR 250 DKK ≈ 12 200 Ft
Kerék
195/55 R16
Dánia, Hasselager, Østjylland
Auktionshuset dab A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,76 EUR 200 DKK ≈ 9 761 Ft
Kerék
205/60 R16
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 400 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekek Goodyear
árverés 240,80 EUR 1 800 DKK ≈ 87 840 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Ár érdeklődésre
Kerék
650/75 R34
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerék
16.00/70 R20
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerék
420/70 R24
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 227,40 EUR 1 700 DKK ≈ 82 960 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 53,51 EUR 400 DKK ≈ 19 520 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 4 147 EUR 31 000 DKK ≈ 1 513 000 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 3 813 EUR 28 500 DKK ≈ 1 391 000 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 040 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 361,20 EUR 2 700 DKK ≈ 131 800 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 400 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 120,40 EUR 900 DKK ≈ 43 920 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 495 EUR 3 700 DKK ≈ 180 600 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 294,30 EUR 2 200 DKK ≈ 107 400 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark