Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » Michelin kerekek értékesítési aukciók » Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék »

Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék aukción eladó

Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 1 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 2 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 3 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 4 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 5 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 6 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 7 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 8 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 9 - Autoline
Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék | Kép 10 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/10
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Michelin
Modell: Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st
Típus: kerék
Méret: 400/80R24
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3270857
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:49
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 4.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Michelin Entreprenaddäck Michelin 400/80R24 1 st kerék

Information om användning:FabriksnyaInformation från nuvarande ägare:Ny / Oanvänt
År på däck: 2022
Däcktyp: M + S (Vinter)
Lasthjälp med: Lastmaskin
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
600/65R28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
500/70R24
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekek Michelin
árverés 268,90 EUR 3 000 SEK ≈ 99 000 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 376,40 EUR 4 200 SEK ≈ 138 600 Ft
Kerék
650/65 R 42
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kerék
440/80R28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 152,40 EUR 1 700 SEK ≈ 56 100 Ft
Kerék
340/80 R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 62,74 EUR 700 SEK ≈ 23 100 Ft
Kerék
235/55R19
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 985,90 EUR 11 000 SEK ≈ 363 000 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 102 EUR 12 300 SEK ≈ 405 900 Ft
Kerék
600/65 R28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 125,50 EUR 1 400 SEK ≈ 46 200 Ft
Kerék
255/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 107,60 EUR 1 200 SEK ≈ 39 600 Ft
Kerék
255/40R19 + 270/40R19
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Kerék
195/45R16
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 53,78 EUR 600 SEK ≈ 19 800 Ft
Kerék
225/65R16
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kerék
20.5R25
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kerék
195/65R15
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kerék
225/75R15
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kerék
18.4-38
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 17,93 EUR 200 SEK ≈ 6 600 Ft
Kerék
580/70 R42
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden