Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » Nokia 14.9-24 kerék »

Nokia 14.9-24 kerék aukción eladó

Nokia 14.9-24
18,04 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Nokia 14.9-24 kerék - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 1 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 2 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 3 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 4 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 5 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 6 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 7 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 8 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 9 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 10 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 11 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 12 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 13 - Autoline
Nokia 14.9-24 kerék | Kép 14 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/14
Induló ár:
18,04 EUR
Nettó ár
200 SEK
≈ 6 580 Ft
22,55 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: kerék
Méret: 14.9-24
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3266986
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 11:23
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 0,37 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Nokia 14.9-24 kerék

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Begagnat, inga kända fel
tillverkare: Nokia
Mönsterdjup (mm): Se bilder
Fälgtyp: Plåt
Antal bulthål: 8st
Bultcirkelmått: Se bilder
Navhålets diameter (mm): Se bilder
Har suttit på: Troligen Valmet 405
Lasthjälp med: Lastmaskin
Dubb
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 36,07 EUR 400 SEK ≈ 13 160 Ft
Kerék
420/85R38
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 45,09 EUR 500 SEK ≈ 16 450 Ft
Kerék
340/85-28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 487 EUR 5 400 SEK ≈ 177 600 Ft
Kerék
710/45R22,5
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 45,09 EUR 500 SEK ≈ 16 450 Ft
Kerék
195/65R16C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 180,40 EUR 2 000 SEK ≈ 65 800 Ft
Kerék
275/40R19 & 245/45R19
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
29,5R25
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
500-22.5
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Kerék
225/75R16CP
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 225,50 EUR 2 500 SEK ≈ 82 250 Ft
Kerék
245/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 198,40 EUR 2 200 SEK ≈ 72 380 Ft
Kerék
205/65R16C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Kerék
215/60R17C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 270,60 EUR 3 000 SEK ≈ 98 690 Ft
Kerék
235/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 469 EUR 5 200 SEK ≈ 171 100 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 288,60 EUR 3 200 SEK ≈ 105 300 Ft
Kerék
235/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Kerék
195/65R15
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 90,18 EUR 1 000 SEK ≈ 32 900 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
5.00-16
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
185/65R15
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden