Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » Trelleborg kerekek értékesítési aukciók » Trelleborg Twin 421 kerék »

Trelleborg Twin 421 kerék aukción eladó

Trelleborg Twin 421
9,02 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Trelleborg Twin 421 kerék - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 1 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 2 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 3 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 4 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 5 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 6 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 7 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 8 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 9 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 10 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 11 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 12 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 13 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 14 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 15 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 16 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 17 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 18 - Autoline
Trelleborg Twin 421 kerék | Kép 19 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/19
Induló ár:
9,02 EUR
Nettó ár
100 SEK
≈ 3 290 Ft
11,27 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Trelleborg
Modell: Twin 421
Típus: kerék
Méret: 600/55-26.5
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3218844
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 12:20
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Mennyiség: 4
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Trelleborg Twin 421 kerék

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Har förvarats inomhus.Information från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektKommentar om skick från nuvarande ägare:1 av däcken har en skada, se bild
Mönsterdjup (mm): 10-20 mm
Har suttit på: En hydrema dumper
Diameter (mm): Ca 1200
Transportbredd (mm): Ca 1200
Transporthöjd (mm): Ca 2400mm
tillverkningsår: Information saknas
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
500-22.5
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Kerék
620/60B34
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 351,70 EUR 3 900 SEK ≈ 128 300 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Kerék
650/65R38
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
600x1650
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 414,80 EUR 4 600 SEK ≈ 151 300 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 36,07 EUR 400 SEK ≈ 13 160 Ft
Kerék
420/85R38
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Kerék
29,5R25
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 45,09 EUR 500 SEK ≈ 16 450 Ft
Kerék
340/85-28
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 487 EUR 5 400 SEK ≈ 177 600 Ft
Kerék
710/45R22,5
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 180,40 EUR 2 000 SEK ≈ 65 800 Ft
Kerék
275/40R19 & 245/45R19
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 45,09 EUR 500 SEK ≈ 16 450 Ft
Kerék
195/65R16C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
20.5R25
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Kerék
225/75R16CP
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 225,50 EUR 2 500 SEK ≈ 82 250 Ft
Kerék
245/45R18
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 198,40 EUR 2 200 SEK ≈ 72 380 Ft
Kerék
205/65R16C
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden