Autoline » Pótkocsik értékesítési aukciók » Lószállító utánfutók értékesítési aukciók » Atec lószállító utánfutók értékesítési aukciók » Atec Starline lószállító utánfutó »

Atec Starline lószállító utánfutó aukción eladó

Atec Starline
532,10 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Atec Starline lószállító utánfutó - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 1 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 2 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 3 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 4 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 5 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 6 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 7 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 8 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 9 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 10 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 11 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 12 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 13 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 14 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 15 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 16 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 17 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 18 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 19 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 20 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 21 - Autoline
Atec Starline lószállító utánfutó | Kép 22 - Autoline
Hirdetni szeretne?
1/22
Induló ár:
532,10 EUR
Nettó ár
5 900 SEK
≈ 194 100 Ft
665,12 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Atec
Modell: Starline
Első üzembehelyezés: 2011-05
Teherbíró képesség: 380 kg
Össztömeg: 1 150 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3240261
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 11:04
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Leírás
Teljes külméret: 4,4 m × 2,09 m × 2,7 m
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 3,15 m
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Atec Starline lószállító utánfutó

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objekt
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2010
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20241021
Besiktigad till och med: 20261031
Antal registrerade ägare: 3
Fordonskategori EU: O2
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 172 EUR 13 000 SEK ≈ 427 700 Ft
Lószállító utánfutó
2001
Teherbírás 1 050 kg Tengelyek 2
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Lószállító utánfutó
1991
Teherbírás 600 kg Tengelyek 1
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 450 EUR ≈ 164 200 Ft
Lószállító utánfutó
Saját tömeg 620 kg Tengelyek 2
Hollandia, Veen
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
6 093 EUR 26 420 PLN ≈ 2 223 000 Ft
Lószállító utánfutó
2025
Állapot új
Teherbírás 1 300 kg Felfüggesztés torziós Saját tömeg 700 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Końskie
ZPHU Delfin
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 562 EUR 28 460 PLN ≈ 2 394 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 1 250 kg Felfüggesztés torziós Saját tömeg 750 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Końskie
ZPHU Delfin
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 818 EUR ≈ 2 852 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 1 735 kg Saját tömeg 825 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 288 EUR 22 930 PLN ≈ 1 929 000 Ft
Lószállító utánfutó
2025
Állapot új
Saját tömeg 750 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, PIEKARZEW
LIDER Trailers – przyczepy samochodowe Pleszew
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Niewiadów lószállító utánfutó új Niewiadów lószállító utánfutó új Niewiadów lószállító utánfutó
3
6 520 EUR ≈ 2 378 000 Ft
Lószállító utánfutó
2022
Állapot új
Tengelyek 2
Lengyelország, Skalmierzyce
AUTOX
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 494 EUR ≈ 4 558 000 Ft
Lószállító utánfutó
2024
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 483 EUR ≈ 4 554 000 Ft
Lószállító utánfutó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 089 EUR ≈ 4 775 000 Ft
Lószállító utánfutó
2024
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 990 EUR ≈ 3 279 000 Ft
Lószállító utánfutó
2024
Állapot új
Teherbírás 1 545 kg Saját tömeg 855 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Końskie
ZPHU Delfin
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 440 EUR 62 600 PLN ≈ 5 266 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 2 105 kg Saját tömeg 1 395 kg Tengelyek 2 A bakok száma 3
Lengyelország, Końskie
ZPHU Delfin
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 867 EUR ≈ 5 788 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Tengelyek 2
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 777 EUR 42 400 PLN ≈ 3 567 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 1 645 kg Felfüggesztés tekercsrugó Saját tömeg 955 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Końskie
ZPHU Delfin
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 863 EUR 34 100 PLN ≈ 2 869 000 Ft
Lószállító utánfutó
2025
Állapot új
Teherbírás 1 150 kg Saját tömeg 850 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Medynia Głogowska
Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi "STIM" Małecki s.j.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 145 EUR ≈ 2 242 000 Ft
Lószállító utánfutó
Állapot új
Teherbírás 1 210 kg Saját tömeg 790 kg Tengelyek 2
Németország, Seesen
Blyss Transporttechnik GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
999 EUR ≈ 364 400 Ft
Lószállító utánfutó
1995
Tengelyek 2 A bakok száma 2
Németország, Dorsten
WST Nutzfahrzeuge
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 702 EUR 33 400 PLN ≈ 2 810 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 1 150 kg Saját tömeg 850 kg Tengelyek 2 A bakok száma 2
Lengyelország, Gietrzwałd
MAZZO - Maciej Kubiński
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 980 EUR 64 960 PLN ≈ 5 464 000 Ft
Lószállító utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 2 000 kg Saját tömeg 1 500 kg Tengelyek 2 A bakok száma 4
Lengyelország, Wrocław
Centrum Przyczep Wrocław
Kapcsolatfelvétel az eladóval