Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1381 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Roze moped aukción eladó

Roze
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Roze moped - Autoline
Roze moped | Kép 1 - Autoline
Roze moped | Kép 2 - Autoline
Roze moped | Kép 3 - Autoline
Roze moped | Kép 4 - Autoline
Roze moped | Kép 5 - Autoline
Roze moped | Kép 6 - Autoline
Roze moped | Kép 7 - Autoline
Roze moped | Kép 8 - Autoline
Roze moped | Kép 9 - Autoline
Roze moped | Kép 10 - Autoline
Roze moped | Kép 11 - Autoline
Roze moped | Kép 12 - Autoline
Roze moped | Kép 13 - Autoline
Roze moped | Kép 14 - Autoline
Roze moped | Kép 15 - Autoline
Roze moped | Kép 16 - Autoline
Roze moped | Kép 17 - Autoline
Roze moped | Kép 18 - Autoline
Roze moped | Kép 19 - Autoline
Roze moped | Kép 20 - Autoline
Roze moped | Kép 21 - Autoline
Roze moped | Kép 22 - Autoline
Roze moped | Kép 23 - Autoline
Roze moped | Kép 24 - Autoline
Roze moped | Kép 25 - Autoline
Roze moped | Kép 26 - Autoline
Roze moped | Kép 27 - Autoline
Roze moped | Kép 28 - Autoline
Roze moped | Kép 29 - Autoline
Roze moped | Kép 30 - Autoline
Roze moped | Kép 31 - Autoline
Roze moped | Kép 32 - Autoline
Roze moped | Kép 33 - Autoline
Roze moped | Kép 34 - Autoline
Roze moped | Kép 35 - Autoline
Roze moped | Kép 36 - Autoline
Roze moped | Kép 37 - Autoline
Roze moped | Kép 38 - Autoline
Roze moped | Kép 39 - Autoline
Roze moped | Kép 40 - Autoline
Roze moped | Kép 41 - Autoline
Roze moped | Kép 42 - Autoline
Roze moped | Kép 43 - Autoline
Roze moped | Kép 44 - Autoline
Roze moped | Kép 45 - Autoline
Roze moped | Kép 46 - Autoline
További fotók kérése
1/46
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 364 800 Ft
1 210 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: moped
Gyártási év: 2025
Helyszín: Hollandia De Lier
Kereskedői cikkszám: A1-38975-128
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 16:41
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Multimédia
Autórádió
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Roze moped

Angol
Microcar with many options; richly equipped with infotainment system; navigation; radio; bluetooth; rear camera; full-screen; reading digital speed; automatic; handbrake; LED lighting; power windows; key; main switch; skylight; an opening window in the tailgate; with charging cable 230volt; comes with rear seats; suitable for 2 people; after mounting the rear seat suitable for 4 people; vehicle is new; with factory mileage; with accompanying documents and certificate to register and register the vehicle; vehicle is already known to the RDW; may be driven from a moped driving licence; 16+; approx. 100-120km on a full battery
fuel: Elettricità
Gearbox type: Transmisie automată
Brommobiel met veel opties
rijk uitgerust met infotainment systeem
bluetooth
achteruitrijcamera
full-screen
digitale snelheid aflezen
automaat
handrem
LED verlichting
elektrisch bedienbare ramen
sleutel
hoofdschakelaar
dakraam
een te openen raam in de achterklep
met oplaadkabel 230volt
wordt geleverd met achterbank
geschikt voor 2 personen
ná montage achterbank geschikt voor 4 personen
voertuig is nieuw
met fabrieks KM stand
met bijhorend documenten en certificaat om voertuig op kenteken en op naam te zetten
voertuig is reeds bekend bij het RDW
mag bestuurd worden vanaf brommer rijbewijs
16+
ca 100-120km op een volle accu
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 825 EUR ≈ 301 000 Ft
Moped
2025
Üzemanyag elektromos
Hollandia, Drachten
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Moped
2024
Üzemanyag elektromos
Hollandia, Brakel
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Moped
2014
Hollandia, Wijchen
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
mopedek gyártási év: -től 2022
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Moped
Hollandia, Wijchen
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Moped
2018
Hollandia, Brakel