Autoline » Alkatrészek értékesítési aukciók » Motoralkatrészek értékesítési aukciók » Motorok értékesítési aukciók » Motor teherautó-hoz »

Motor teherautó-hoz aukción eladó

Motor teherautó-hoz
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Motor teherautó-hoz - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 1 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 2 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 3 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 4 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 5 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 6 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 7 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 8 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 9 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 10 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 11 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 12 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 13 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 14 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 15 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 16 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 17 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 18 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 19 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 20 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 21 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 22 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 23 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 24 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 25 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 26 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 27 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 28 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 29 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 30 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 31 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 32 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 33 - Autoline
Motor teherautó-hoz | Kép 34 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/34
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
£
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: motor
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 22:9
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Autoline azonosító: TM52148
Leírás
Hengerek száma: 4
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 140559580
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Motor teherautó-hoz

4 Cylinder Engine - 140559580
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Vicsec VC-QC gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2026 ARPH Quick Hitche gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Vicsec VC-QC gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2026 ARPH Quick Hitche gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Véghajtás
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hidraulika tartály
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Sebességváltó
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motor
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval