Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer aukción eladó

Benne ampliroll 30 m3
100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer - Autoline
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer | Kép 1 - Autoline
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer | Kép 2 - Autoline
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer | Kép 3 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/3
Induló ár:
100 EUR
Nettó ár
≈ 36 820 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 2001
Térfogat: 30 m³
Helyszín: Franciaország Scherwiller
Kereskedői cikkszám: agora-339369
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-01 01:00
Befejezés dátuma: 2026-10-13 11:00
Indulásig: 24 nap 12:9
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 7.
Leírás
Térfogat: 30 m³
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld

Részletes információk — Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer

marque: CMO
Type produit : Benne ampliroll 30m3
Etat général : Moyen
Date de mise en service : 2001
Année d'achat : 2001
Date et lieu de visite : 2 rue des Vosges 67750 SCHERWILLER
IMPORTANT : Veuillez prendre rdv par mail avant visite
Modalités de paiement : Paiement sous 7 jours au Trésor Public
Modalités de retrait : Sur place à la charge de l’acheteur sans aide de la collectivité
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
2001
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30 m3 multiliftes konténer
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer Benne ampliroll 30m3 multiliftes konténer
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Belmont-Tramonet
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 500 EUR ≈ 1 657 000 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Buléon
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 700 EUR ≈ 2 099 000 Ft
Multiliftes konténer
2020
Franciaország, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 541 000 Ft
Multiliftes konténer
2001
Teherbírás 6 700 kg
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 134 EUR ≈ 2 627 000 Ft
Multiliftes konténer
2001
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 900 EUR ≈ 3 645 000 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 541 000 Ft
Multiliftes konténer
2001
Teherbírás 6 700 kg
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 900 EUR ≈ 2 909 000 Ft
Multiliftes konténer
2015
Franciaország, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 900 EUR ≈ 6 959 000 Ft
Multiliftes konténer
2013
Franciaország, HUTTENHEIM
FCE
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 900 EUR ≈ 1 068 000 Ft
Multiliftes konténer
2012
Franciaország, Lillers
STP TRADING
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 000 EUR ≈ 2 209 000 Ft
Multiliftes konténer
2018
Franciaország, Chuzelles
LAHYAL MTPI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 500 EUR ≈ 1 289 000 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Bourges
EUROMED EQUIPMENT
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Multiliftes konténer
Franciaország, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Kapcsolatfelvétel az eladóval