Platós pótkocsi aukción eladó

Platós pótkocsi
1 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új platós pótkocsi - Autoline
Új platós pótkocsi | Kép 1 - Autoline
Új platós pótkocsi | Kép 2 - Autoline
Új platós pótkocsi | Kép 3 - Autoline
Új platós pótkocsi | Kép 4 - Autoline
Új platós pótkocsi | Kép 5 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
1 500 EUR
Nettó ár
≈ 552 300 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Teherbíró képesség: 750 kg
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352747351
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-16 20:00
Feltöltés dátuma: tegnap
Tengelyek
Tengelyek 1
Állapot
Állapot: új

Részletes információk — Új platós pótkocsi

Magyar
Aukció:
- Határidő: 16 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 3 500 kg Tengelyek 3
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Állapot új
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Állapot új
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
platós pótkocsik
platós pótkocsi platós pótkocsi platós pótkocsi
3
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 3 500 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Állapot új
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Állapot új
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 3 500 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 000 EUR ≈ 1 473 000 Ft
Platós pótkocsi
2001
Teherbírás 2 690 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
2011
Teherbírás 2 700 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 750 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
2023
Teherbírás 3 650 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
Állapot új
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 209 000 Ft
Platós pótkocsi
2008
Teherbírás 7 000 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 3 500 kg Tengelyek 2
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
Teherbírás 750 kg Tengelyek 1
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Platós pótkocsi
1992
Teherbírás 2 300 kg Felfüggesztés rugó/rugó Saját tömeg 700 kg Tengelyek 2
Belgium, Merksplas
Daems Rudy BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 900 EUR ≈ 1 436 000 Ft
Platós pótkocsi
1995
Teherbírás 14 700 kg Saját tömeg 5 300 kg Tengelyek 2
Belgium
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 020 EUR ≈ 375 600 Ft
Platós pótkocsi
2016
Tengelyek 2
Belgium, Aartselaar
Auctim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Platós pótkocsi
2004
Teherbírás 2 700 kg Tengelyek 2
Belgium, Manhay
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 850 EUR ≈ 1 418 000 Ft
Platós pótkocsi
2008
Térfogat 21,8 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 1 kg Tengelyek 2
Belgium, Wingene
DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM
Kapcsolatfelvétel az eladóval