Autoline » Kisteherautók értékesítési aukciók » Személyautóból átalakított kisteherautók értékesítési aukciók » Renault személyautóból átalakított kisteherautók értékesítési aukciók » Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó »

Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó aukción eladó

Renault KANGOO
1 200 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 1 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 2 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 3 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 4 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 5 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 6 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 7 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 8 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 9 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 10 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 11 - Autoline
Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó | Kép 12 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/12
Induló ár:
1 200 EUR
Nettó ár
≈ 441 800 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Renault
Modell: KANGOO
Első üzembehelyezés: 2006-04
Futásteljesítmény: 216 442 km
Helyszín: Franciaország Eauze
Kereskedői cikkszám: agora-429337
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2028-01-01 01:00
Befejezés dátuma: 2028-02-01 01:00
Indulásig: 483 nap 06:9
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 4,3 m, szélesség - 1,67 m
Ajtók száma: 2/3
Motor
Teljesítmény: 68 LE (49.98 kW)
Térfogat: 1 461 cm³
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: VF1FC1EAF35826966
Szín: fehér, metál

Részletes információk — Renault KANGOO személyautóból átalakított kisteherautó

état: Roulant
Matériel roulant ? : Oui
Type de véhicule : FOURGONNETTE
Modèle : KANGOO
Numéro de série / VIN : VF1FC1EAF35826966
Kilométrage : 216442
Nb portes : 4
Cylindrée : 1461
Puissance (CV) : 68
Energie : GAZOLE
Boite manuelle / automatique : MECANIQUE
Nb vitesses : 5
Transmission : AVANT
Dimensions (Longueur
Largeur
Hauteur) : largeur : 167 longueur : 403
Description : Etat : Roulant;Moteur : Tournant
Dernier passage au contrôle technique : 16/01/2026
Date et lieu de visite : Sur rendez-vous
IMPORTANT : VENDU EN L'ETAT
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 200 EUR ≈ 73 640 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2005
113 950 km
Üzemanyag dízel
Franciaország, Mundolsheim
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2019
85 000 km
Teljesítmény 95 LE (69.83 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Brullioles
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Személyautóból átalakított kisteherautó
2019
214 000 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
személyautóból átalakított kisteherautók Renault
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2012
Franciaország, Saint-Étienne
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2005
Franciaország, Les Pieux
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2008
230 000 km
Franciaország, L'HOPITAL ST LIEFFROY
SARL SETTRA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Személyautóból átalakított kisteherautó
2025
Állapot új
150 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Ülések 2
Franciaország, Rouen
ROUEN POIDS LOURDS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2013
298 710 km
Teljesítmény 90 LE (66.15 kW) Üzemanyag gáz
Franciaország, Mont-De-Marsan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2001
82 854 km
Üzemanyag benzin
Franciaország, Mundolsheim
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2010
292 400 km
Euro 4
Teljesítmény 90 LE (66.15 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 400 kg Ülések 2
Belgium, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2018
139 406 km
Teljesítmény 120 LE (88 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Saint-Étienne
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2010
Franciaország, Mont-De-Marsan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
941,90 EUR 1 650 000 ARS ≈ 346 800 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2012
100 000 km
Teljesítmény 95 LE (69.83 kW) Üzemanyag dízel Ülések 2
Argentína, Buenos Aires
RENTARED SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2014
Franciaország, Ormesson-sur-Marne
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 900 EUR ≈ 331 400 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2008
Franciaország, Eaubonne
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 400 EUR ≈ 883 700 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
1996
190 000 km
Ülések 5
Franciaország, L'HOPITAL ST LIEFFROY
SARL SETTRA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2008
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Üzemanyag gáz
Franciaország, Grand Bourgtheroulde
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2007
Franciaország, Chelles
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 000 EUR ≈ 3 682 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2022
Franciaország, Draguignan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2012
Franciaország, Quimper
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
További modellek a "Renault személyautóból átalakított kisteherautók" részben