Autoline » Pótkocsik értékesítési aukciók » Személygépkocsi utánfutók értékesítési aukciók » Neptun személygépkocsi utánfutók értékesítési aukciók » Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó »

Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó aukción eladó

Neptun Multi Remorque 1p75255pn
735,80 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 1 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 2 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 3 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 4 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 5 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 6 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 7 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 8 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 9 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 10 - Autoline
Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó | Kép 11 - Autoline
További fotók kérése
1/11
Induló ár:
735,80 EUR
5 500 DKK
≈ 270 900 Ft
tovább az aukcióhoz
Kr.
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Neptun
Modell: Multi Remorque 1p75255pn
Gyártási év: 2017
Saját tömeg: 190 kg
Össztömeg: 750 kg
Helyszín: Dánia Sønderjylland
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 10:56
Befejezés dátuma: 2026-09-10 09:30
Feltöltés dátuma: tegnap
Autoline azonosító: AY50173
Leírás
Teljes külméret: 3,75 m × 2,15 m × 1 m
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 2,6 m, szélesség - 1,7 m
Tengelyek
Tengelyek 1
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: sxe10255nhs000157

Részletes információk — Neptun Multi Remorque 1p75255pn személygépkocsi utánfutó

Angol
Make: Neptun
Model: Multi Remorque 1p75255pn
Vin/Chassis no: sxe10255nhs000157
Year: 2017
First Registration: Monday, December 18, 2017
Drive: 1
Volume m³: 0
CE marked: Yes
Body (L x W x H) m: 2,60 × 1.70 x 0,10
Transport dim. (L x W x H) m: 3,75 x 2,15 x 1,0
Last MOT: Thursday, June 6, 2024
Weight kg approx: 190
Total weight kg: 750
Weight is estimated and non-binding: Yes
License plates: Is not included, Registration certificate included
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Trucks & Vehicles

,
 

Trailers

- New axles. 
- New brakes. 

See more photos and information - as well as other auctions at kapcsolattartók mutatása Neptun Multi Remorque 1p75255pn
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 267,60 EUR 2 000 DKK ≈ 98 520 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2004
Térfogat 1,09 m³ Saját tömeg 325 kg Tengelyek 2
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
890 EUR ≈ 327 700 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2016
Olaszország, Bolzano
Hunters di Cristian Lise
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2017
Tengelyek 1
Németország, Selm
Feuro-UG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
775 EUR ≈ 285 400 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 559 kg Térfogat 1,37 m³ Saját tömeg 191 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Személygépkocsi utánfutó
2018
Teherbírás 1 800 kg Tengelyek 2
Hollandia, Sittard
Yellowdozer
Kapcsolatfelvétel az eladóval
772 EUR ≈ 284 300 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 615 kg Térfogat 3,35 m³ Saját tömeg 135 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 000 EUR ≈ 1 473 000 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2018
Tengelyek 2
Németország, Nienburg
Agravis Technik Raiffeisen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
679 EUR ≈ 250 000 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 589 kg Saját tömeg 161 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Olsztyn
KUBIX Izabela Jablonowska
Kapcsolatfelvétel az eladóval
743 EUR ≈ 273 600 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 576 kg Saját tömeg 174 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 740 EUR ≈ 1 009 000 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2016
Teherbírás 1 415 kg Saját tömeg 385 kg Tengelyek 1
Hollandia, Rheden
Kapcsolatfelvétel az eladóval
841 EUR ≈ 309 700 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 546 kg Saját tömeg 204 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
825 EUR ≈ 303 800 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 581 kg Saját tömeg 169 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Olsztyn
KUBIX Izabela Jablonowska
Kapcsolatfelvétel az eladóval
871 EUR ≈ 320 700 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 538 kg Saját tömeg 212 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 640 EUR 115 000 NOK ≈ 3 917 000 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2015
Teherbírás 2 762 kg Saját tömeg 3 500 kg Tengelyek 2
Norvégia
FORMIDLINGSHUSET AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
833 EUR ≈ 306 700 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 558 kg Térfogat 12,18 m³ Saját tömeg 192 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
821 EUR ≈ 302 300 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 554 kg Térfogat 1,36 m³ Saját tömeg 196 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
881 EUR ≈ 324 400 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2026
Állapot új
Teherbírás 550 kg Saját tömeg 200 kg Tengelyek 1
Lengyelország, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 916 EUR ≈ 1 810 000 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2019
Térfogat 1 m³
Ausztria, Sankt Georgen am Walde
Wepper Arbeitsbühnen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Személygépkocsi utánfutó
2014
Teherbírás 750 kg Saját tömeg 167 kg Tengelyek 1
Németország, Saarlouis
M.O. Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH & CO.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
680 EUR ≈ 250 400 Ft
Személygépkocsi utánfutó
Állapot új
Teherbírás 630 kg Saját tömeg 120 kg Tengelyek 1
Németország, Seesen
Blyss Transporttechnik GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval