3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer aukción eladó

3 Poubelles de bureau Stumpf
150 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 1 - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 2 - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 3 - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 4 - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 5 - Autoline
3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer | Kép 6 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
Induló ár:
150 EUR
≈ 54 720 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Belgium Zaventem
Kereskedői cikkszám: 014781-022
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 18:00
Befejezés dátuma: 2026-09-15 19:37
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Leírás
Teljes külméret: 0,4 m × 0,38 m × 0,85 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — 3 Poubelles de bureau Stumpf szemetes konténer

brand: Stumpf
Poubelle de bureau
Quantité : +- 3
+- 3 poubelles assorties pour tri sélectif
Bon état
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fém szerkezet
Belgium, Tintigny
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 153 EUR ≈ 55 810 Ft
Festőgép
Állapot új
Belgium, Aye
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Rézsűkaszá
1987
Belgium, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 370 Ft
Pneumatikus csavarozó
Állapot új
Belgium, Aye
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Más kertészeti eszköz
Belgium, Lasne
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Állatkerítés
Belgium, Tintigny
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fémeszterga
Típus vízszintes
Belgium, Theux
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 370 Ft
Crossover
2010
159 631 km
Euro 5
Teljesítmény 156 LE (115 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria crossover
Belgium, Nivelles
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Park felszerelés
Belgium, Nivelles
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 145 EUR ≈ 52 890 Ft
Szemetes konténer - gérvágó fűrész
Állapot új
Belgium, Aye
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fém szerkezet
Belgium, Tintigny
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 165 EUR ≈ 60 190 Ft
Fém szerkezet
Belgium, Aye
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fém szerkezet
Belgium, Tintigny
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fém szerkezet
Belgium, Tintigny
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Kerék
Belgium, Eugies
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 370 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval