Autoline » Kommunális gépek értékesítési aukciók » Kommunális járművek értékesítési aukciók » Szemétszállítók értékesítési aukciók » Scania szemétszállítók értékesítési aukciók » Scania P280 szemétszállító »

Scania P280 szemétszállító aukción eladó

Scania P280
1 300 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Scania P280 szemétszállító - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 1 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 2 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 3 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 4 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 5 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 6 - Autoline
Scania P280 szemétszállító | Kép 7 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/7
Induló ár:
1 300 EUR
Nettó ár
≈ 478 700 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Scania
Modell: P280
Első üzembehelyezés: 2014-07
Helyszín: Franciaország Amiens
Kereskedői cikkszám: agora-432210
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-26 15:00
Befejezés dátuma: 2026-09-09 17:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 19.
Tengelyek
Tengelyek: 3
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: YS2P6X20009182178

Részletes információk — Scania P280 szemétszállító

label: ROLLING_AND_PUBLIC_WORKS_EQUIPMENT_TRADERS
Matériel roulant ? : Oui
Modèle : P280
Numéro de série / VIN : YS2P6X20009182178
Kilométrage : 254041
Cylindrée : 9291
Puissance (CV) : 280
Energie : GAZOLE
Etat carrosserie : Correct
Marque de la benne : FAUN
Nombre de compartiments : 2
Description : Châssis : roulant en l'état;Équipement : réparations à prévoir lève-conteneur + compaction
Date du passage tachy : 19/07/2024
Dernier passage au contrôle technique : 16/07/2025
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Szemétszállító
2014
Teljesítmény 280 LE (206 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria márkanév Farid
Franciaország, Marseille
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2015
208 997 km
Euró Euro 6 Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szemétszállító
2013
Franciaország, St Aubin Sur Gaillon
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Renault PREMIUM szemétszállító Renault PREMIUM szemétszállító Renault PREMIUM szemétszállító
3
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Szemétszállító
2013
181 470 km
18 953 óra
Euró Euro 5 Teljesítmény 19 LE (13.97 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Beauvais
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 900 EUR ≈ 3 277 000 Ft
Szemétszállító
2013
Teljesítmény 122 LE (90 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Trouville-sur-Mer
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Szemétszállító
2012
Franciaország, Clermont-Ferrand
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Renault PREMIUM szemétszállító Renault PREMIUM szemétszállító Renault PREMIUM szemétszállító
3
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Szemétszállító
2011
180 083 km
Teljesítmény 19 LE (13.97 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Beauvais
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Szemétszállító
2013
230 000 km
Euró Euro 5 Teljesítmény 247 LE (182 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria márkanév Semat
Franciaország, Scherwiller
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 700 EUR ≈ 3 572 000 Ft
Szemétszállító
2008
352 000 km
20 742 óra
Euró Euro 5 Teljesítmény 286 LE (210 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 11 893 kg Térfogat 20 m³ Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Karosszéria márkanév Faun Lerakodás módja hátsó
Franciaország, SAINT MAUR
CHATEAUROUX TRUCKS – Ets DOURS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2009
221 680 km
Euró Euro 3 Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 500 EUR ≈ 4 971 000 Ft
Szemétszállító
2011
173 315 km
9 905 óra
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Karosszéria márkanév Faun Lerakodás módja hátsó
Franciaország, HUTTENHEIM
FCE
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2013
277 972 km
Euró Euro 5 Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x4 Karosszéria márkanév Olympus
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2013
287 856 km
Euró Euro 5 Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2011
153 000 km
Euró Euro 5 Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Karosszéria márkanév Semat
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2009
216 727 km
Euró Euro 3 Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2006
375 000 km
Euró Euro 3 Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Lerakodás módja hátsó
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2008
266 000 km
Térfogat 14,5 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Karosszéria márkanév Semat Lerakodás módja hátsó
Franciaország, Saint Marcel les Valence
MONA BTP
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szemétszállító
2009
248 454 km
Euró Euro 4 Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Franciaország, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 500 EUR ≈ 9 757 000 Ft
Szemétszállító
2012
195 000 km
15 680 óra
Euró Euro 5 Teljesítmény 215 LE (158 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 774 kg Térfogat 7 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Karosszéria márkanév Faun Lerakodás módja hátsó
Franciaország, SAINT MAUR
CHATEAUROUX TRUCKS – Ets DOURS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 500 EUR ≈ 6 812 000 Ft
Szemétszállító
2012
374 000 km
17 790 óra
Euró Euro 5 Teljesítmény 336 LE (247 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 7 880 kg Térfogat 26 m³ Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Karosszéria márkanév Schörling Lerakodás módja oldalsó
Franciaország, SAINT MAUR
CHATEAUROUX TRUCKS – Ets DOURS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
További modellek a "Scania szemétszállítók" részben