Autoline » Tartályos értékesítési aukciók » Tartályok és tárolók értékesítési aukciók » Üzemanyagtároló tartályok értékesítési aukciók » Färmartanken AB üzemanyagtároló tartályok értékesítési aukciók » Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály »

Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály aukción eladó

Färmartanken AB
27,06 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 1 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 2 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 3 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 4 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 5 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 6 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 7 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 8 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 9 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 10 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 11 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 12 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 13 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 14 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 15 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 16 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 17 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 18 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 19 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 20 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 21 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 22 - Autoline
Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály | Kép 23 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/23
Induló ár:
27,06 EUR
300 SEK
≈ 9 869 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Färmartanken AB
Gyártási év: 2007
Térfogat: 2 m³
Össztömeg: 800 kg
Helyszín: Svédország Umeå
Kereskedői cikkszám: 271039
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 08:42
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: 2,5 m × 1,4 m × 1,5 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Färmartanken AB üzemanyagtároló tartály

Fabrikat: Färmartanken AB
Modell: 2000L
Baujahr: 2007
Farmartank 2m3
Mått & vikt
Medföljande redskap eller tillbehör
Lyftkätting
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2006
Térfogat 2 400 l
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Üzemanyagtároló tartály
Térfogat 2 400 l
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Üzemanyagtároló tartály
Térfogat 200 l
Svédország, Lekeryd
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
üzemanyagtároló tartályok Färmartanken AB gyártási év: -től 2004 -ig 2010
árverés 81,17 EUR 900 SEK ≈ 29 610 Ft
Üzemanyagtároló tartály
1998
Térfogat 2,3 m³
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 478 EUR 5 300 SEK ≈ 174 400 Ft
Üzemanyagtároló tartály
dízel
Térfogat 2,5 m³
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 144,30 EUR 1 600 SEK ≈ 52 640 Ft
Üzemanyagtároló tartály
dízel
Térfogat 12 m³
Svédország, Hultsfred
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 250 EUR ≈ 820 800 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
950 EUR ≈ 346 600 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 950 EUR ≈ 711 300 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 250 EUR ≈ 820 800 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 450 EUR ≈ 1 259 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 750 EUR ≈ 1 003 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 950 EUR ≈ 1 806 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Üzemanyagtároló tartály
Térfogat 1 m³
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
2 450 EUR ≈ 893 700 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Full LOADED WITH LPG TANKS üzemanyagtároló tartály Full LOADED WITH LPG TANKS üzemanyagtároló tartály Full LOADED WITH LPG TANKS üzemanyagtároló tartály
3
Ár érdeklődésre
Üzemanyagtároló tartály
2007
0 tároló
Hollandia, Alkmaar
Anema Trucks & Spare Parts
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 172 EUR 13 000 SEK ≈ 427 700 Ft
Üzemanyagtároló tartály
Térfogat 1,5 m³
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 450 EUR ≈ 1 259 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 900 EUR ≈ 7 259 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2006
Térfogat 20 m³ 2 tároló
Lengyelország, BATOROWO
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 850 EUR ≈ 1 404 000 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2006
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval