Autoline » Tartályos értékesítési aukciók » Tartályok és tárolók értékesítési aukciók » Üzemanyagtároló tartályok értékesítési aukciók » Orion üzemanyagtároló tartályok értékesítési aukciók » Orion 440 L üzemanyagtároló tartály »

Orion 440 L üzemanyagtároló tartály aukción eladó

Orion 440 L
197,20 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 1 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 2 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 3 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 4 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 5 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 6 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 7 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 8 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 9 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 10 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 11 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 12 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 13 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 14 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 15 - Autoline
Orion 440 L üzemanyagtároló tartály | Kép 16 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/16
Induló ár:
197,20 EUR
2 200 SEK
≈ 72 600 Ft
tovább az aukcióhoz
SEK
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Orion
Modell: 440 L
Gyártási év: 2019
Helyszín: Svédország Kalmar
Kereskedői cikkszám: 273046
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 10:18
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Üzemanyag: dízel
Teljes külméret: 1,2 m × 0,8 m × 0,8 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Orion 440 L üzemanyagtároló tartály

Fabrikat: Orion
Modell: 440 L
Baujahr: 2019
Dieseltank
Pump
Handske
Mått & vikt
Säljarens kommentarer
Knappt använd
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Speciális konténer
2020
Térfogat 4,2 m³
Svédország, Västervik
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 977 EUR 89 000 SEK ≈ 2 937 000 Ft
Pick-up
2019
2 115 357 km
Euro 6
Teljesítmény 163 LE (120 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Egyéb karosszéria alkatrész
Svédország, Svärdsjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
üzemanyagtároló tartályok Orion gyártási év: -től 2016 -ig 2022
árverés 5 378 EUR 60 000 SEK ≈ 1 980 000 Ft
Pick-up
2019
Euro 6
Teljesítmény 204 LE (150 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Åsbro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 17 410 EUR 194 200 SEK ≈ 6 409 000 Ft
Dobozos teherautó
2019
221 500 km
Euro 6
Teljesítmény 341 LE (251 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Örebro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 585 EUR 40 000 SEK ≈ 1 320 000 Ft
Furgon
2019
200 288 km
Euro 6
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 953 kg
Svédország, Borlänge
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27 780 EUR 310 000 SEK ≈ 10 230 000 Ft
Platós teherautó
2019
448 280 km
Euro 6
Teljesítmény 650 LE (478 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2
Svédország, Örebro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Tűzoltó berendezés
2022
Svédország, Nässjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 047 EUR 34 000 SEK ≈ 1 122 000 Ft
Kisbusz
2020
425 064 km
Euro 6
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 422 EUR 60 500 SEK ≈ 1 997 000 Ft
Kisbusz
2020
359 216 km
Euro 6
Teljesítmény 140 LE (103 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 557 EUR 62 000 SEK ≈ 2 046 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2018
144 570 km
Euro 6
Teljesítmény 122 LE (90 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Ülések 2
Svédország, Aneby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 198 EUR 58 000 SEK ≈ 1 914 000 Ft
Emelőhorgos teherautó
2017
567 585 km
Euro 6
Teljesítmény 500 LE (368 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 21 110 kg Kerékképlet 8x4
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 17 480 EUR 195 000 SEK ≈ 6 435 000 Ft
Szemétszállító
2020
136 547 km
Euró Euro 6 Teljesítmény 340 LE (250 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 806,60 EUR 9 000 SEK ≈ 297 000 Ft
Csónakszállító utánfutó
2020
Saját tömeg 500 kg Tengelyek 2
Svédország, Hisings Backa
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 582,60 EUR 6 500 SEK ≈ 214 500 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2020
Teherbírás 980 kg Saját tömeg 320 kg Tengelyek 1
Svédország, Söderköping
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval