Volvo FH12 420 autószállító teherautó































Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.





We're still driving it. It's ready to run. It has a VDI2700 certificate and the latest tachograph. New tire !
- 10.1.2023 / 1.455 500 Km / 15W-40. All filters, oil, coolant, wipers, abs ring, budgie backlight, abs sensor, tow brakes.
- 16.4.2023 / 1.480 990 Km / 15W-40. Engine oil, filters, tow 4pcs of moss. Alternator
- 7.8.2023 / 1.510 010 Km / 15W-40. Helix Na Volvo.
- 10.10.2023 / 1.516 700 / 15W-40. Engine overhaul, complete head, pistons, inserts, all seals, water pump, expansion, oils, filters, EBS cube in right, scarves ojniční, cooling drip, front lights, hydraulic hose, starter,
- 6.1.2024 / - Helix tow, lights, rear brake assembly on tow, servo pump, compressor pipe.
- 12.5.2024 / 1.600 000 / 15W-40. Engine oil, filter, batteries
- 24.1.2024 / 1.665 400 / 15W-40. Engine oil, filter.
Please contact me on Whatsapp