DAF CF 410 nyergesvontató

DAF CF 410
11 700 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
DAF CF 410 nyergesvontató - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 1 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 2 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 3 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 4 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 5 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 6 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 7 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 8 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 9 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 10 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 11 - Autoline
DAF CF 410 nyergesvontató | Kép 12 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/12
11 700 EUR
Nettó ár
≈ 4 239 000 Ft
13 923 EUR
Bruttó ár
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: DAF
Modell: CF 410
Típus: nyergesvontató
Első üzembehelyezés: 2015-12
Futásteljesítmény: 352 969 km
Helyszín: Németország Hennigsdorf6960 km to "United States/Columbus"
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 17.
Autoline azonosító: TX51176
Tengelyek
Tengelyek: 2
Kerékképlet: 4x2
Felfüggesztés: rugó/pneumatikus
Gumi méret: 315/60 R22,5
Gumi: 80 %
Fékek: tárcsa
Fékek
ABS
EBS
Retarder
Vezetőfülke és kényelem
Fedélzeti komputer
Tempomat
Többfunkciós kormánykerék
Esőérzékelő
Hűtő
Napfénytető
Tükör fűtés
Gázrugós ülések
Fülke
Típus: CompactSpace
Hálófülke
További opciók
Belső anyag: műbőr
Multimédia
Autórádió: CD
Biztonsági jellemzők
Légzsák
Sávelhagyásra figyelmeztető rendszer
Légkürtök
Riasztó
Központi zár
Immobilizer
ESP
Optika
Ködlámpa
Kiegészítő berendezés
ASR
Állapot
Állapot: használt
Műszaki feltétel: szervizelési tájékoztató
Korábbi tulajdonosok száma: 2 - az eladó a második tulajdonos
Műszaki vizsga: 2026-12
Részletes információk
Szín: metál
További szolgáltatások

Részletes információk — DAF CF 410 nyergesvontató

Deutsche SZM DAF CF 410

1 Hand
Scheckheftgepflegt
Radformel : 4x2
1 Tanks ca. 600 Liter
Luftgefederter Komfortsitz Fahrer
Abstand Tempomat
Kühlfach
elektrische verstellbare und beheizbare Spiegel
Multifunktionslenkrad
1 x Schlafliga
Federung :Blatt/Luftfederung
Bereifung: VA 315/60 R22,5 ca 80% HA 315/60 R22,5 ca.80%

Unser Service Kurzzeitkennzeichen : 5 TageAusfuhrkennzeichen : 30 Tage
Lieferantenerklärungen
Inzahlungnahmen/Finanzierung
Fahrzeuganlieferung/ Überführung Deutschlandweit
Verschiffung von Fahrzeugen Weltweit
Individual-Service für jede erdenkliche Situation/Wunsch auf Anfrage
E-Mail: kapcsolattartók mutatása
WhatsApp + Tel Nr.: +49 179/7340759
Irrtümer
Änderungen und Zwischenverkauf vorbehalten!
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
11 487,99 EUR ≈ 4 162 000 Ft
Nyergesvontató
2014
623 000 km
Euro 6
Teljesítmény 396 LE (291 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 13 020 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Munster
Warjan GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 950 EUR ≈ 4 329 000 Ft
Nyergesvontató
2015
598 553 km
Teljesítmény 320 LE (235 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Schlierbach
Staufen Trucks GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 500 EUR ≈ 4 166 000 Ft
Nyergesvontató
2007
526 321 km
Euro 5
Teljesítmény 408 LE (300 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Németország, Lübbecke
ITC GmbH & Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
12 733 EUR ≈ 4 613 000 Ft
Nyergesvontató
2017
814 360 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Regensburg
Kornprobst GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 900 EUR ≈ 4 311 000 Ft
Nyergesvontató
2015
825 740 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Stuhr / Groß Mackenstedt
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 890 EUR ≈ 3 945 000 Ft
Nyergesvontató
2015
821 400 km
Euro 6
Teljesítmény 460 LE (338 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Dorsten
WST Nutzfahrzeuge
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 900 EUR ≈ 4 311 000 Ft
Nyergesvontató
2015
825 740 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Stuhr / Groß Mackenstedt
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 950 EUR ≈ 4 329 000 Ft
Nyergesvontató
2017
664 479 km
Euro 6
Teljesítmény 441 LE (324 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 900 EUR ≈ 4 673 000 Ft
Nyergesvontató
2018
747 000 km
Euro 6
Teljesítmény 483 LE (355 kW)
Németország, Lahr
Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 000 EUR ≈ 4 347 000 Ft
Nyergesvontató
2018
730 000 km
Euro 6
Teljesítmény 480 LE (353 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Németország, Hamburg
Elbtrucks Rahim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 800 EUR ≈ 4 637 000 Ft
Nyergesvontató
2015
348 910 km
Euro 6
Teljesítmény 435 LE (320 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 10 805 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Delbrück
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 900 EUR ≈ 3 949 000 Ft
Nyergesvontató
2016
758 000 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW)
Németország, Lahr
Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 990 EUR ≈ 5 068 000 Ft
Nyergesvontató
2019
753 951 km
Euro 6
Teljesítmény 449 LE (330 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 11 499 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Grevenbroich
Al Shogran GMBH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 447 EUR ≈ 4 872 000 Ft
Nyergesvontató
2016
780 985 km
Euro 6
Teljesítmény 510 LE (375 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Regensburg
Kornprobst GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 500 EUR ≈ 3 804 000 Ft
Nyergesvontató
2017
774 000 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Németország, Hamburg
Elbtrucks Rahim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 900 EUR ≈ 5 036 000 Ft
Nyergesvontató
2018
679 000 km
Euro 6
Teljesítmény 483 LE (355 kW) Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Lahr
Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 500 EUR ≈ 3 804 000 Ft
Nyergesvontató
2017
750 000 km
Euro 6
Teljesítmény 460 LE (338 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2
Németország, Hamburg
Elbtrucks Rahim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 990 EUR ≈ 5 068 000 Ft
Nyergesvontató
2015
834 706 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 9 833 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Grevenbroich
Al Shogran GMBH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 900 EUR ≈ 5 036 000 Ft
Nyergesvontató
2016
536 000 km
Euro 6
Teljesítmény 462 LE (340 kW)
Németország, Lahr
Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 351 EUR ≈ 5 561 000 Ft
Nyergesvontató
2017
775 533 km
Euro 6
Teljesítmény 449 LE (330 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Hajtás típus hátsókerék hajtás
Németország, Moosburg
Kapcsolatfelvétel az eladóval