IVECO FF140E25 Löschgruppenfahrzeug HLF 10 tűzoltóautó









Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















Löschgruppenfahrzeug HLF 10 ALLRAD 4x2 auf IVECO FF140E25
Das LF10 ist das Standard-Löschgruppenfahrzeug für den ländlichen Raum und kleine Städte.
Es ist sowohl für die Brandbekämpfung als auch die Technische Hilfeleistung geeignet.
Allgemeine Daten:
• Erstzulassung 07/2009
• Kilometerstand: ca. 15.700 km
Fahrgestell:
• IVECO FF140E25 4x2 mit 250 PS (185 kW)
• Schaltgetriebe
• Anhängerkupplung
Kabine:
• serienmäßige Gruppenkabine (1:8) in RAL 3000 (feuerrot)
• Lagerungen für 2 Pressluftatmer entgegen der Fahrtrichtung
Aufbau:
• Hersteller Magirus
• HLF10-Aufbau nach DIN
• Je dreigroßzügige seitliche Geräteräume
• ausklappbare Auftritte für vordere und hintere seitlichen Geräteräume
• Halterungen für Normbeladung
• Lagerungen für 2 weitere Pressluftatmer
Fahrzeugpumpe/Löschmitteltank:
• Feuerlösch-Kreiselpumpe Magirus FPN 2000-10
• Leistung 1.000l/min bei 10 bar
• Wassertank 1.000 l
• Schaumtank 120 l
Löschtechnische Einrichtungen:
• formfester Schnellangriff lang im G6 oben
Sicherheit und Beleuchtung
• Umfeldbeleuchtung am Aufbau
• pneumatischer Lichtmast
Gern unterbreiten wir Ihnen ein konkretes Angebot und stellen Ihnen das Fahrzeug bei uns in Berlin ausführlich vor.
Alle Angaben nach bestem Wissen und Gewissen, ohne Gewähr für Vollständigkeit und Richtigkeit. Diese Anzeige stellt kein Angebot, sondern eine Information dar. Zwischenverkauf vorbehalten!