Új Van Hool üzemanyag szállító tartály

Van Hool
ár érdeklődésre
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 1 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 2 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 3 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 4 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 5 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 6 - Autoline
Új Van Hool üzemanyag szállító tartály | Kép 7 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/7
Ár:
érdeklődésre
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Van Hool
Gyártási év: 2026-07
Első üzembehelyezés: 2026-07
Térfogat: 40 000 l
Helyszín: Egyesült Királyság5687 km to "United States/Columbus"
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 18.
Autoline azonosító: BQ51987
Leírás
ADR
Tartály
Rekeszek száma 1
A tartályrekeszek térfogata: 40 000 l
Tengelyek
Márkanév: BPW
Tengelyek: 3
Fékek: dob
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Szín: fehér
További szolgáltatások

Részletes információk — Új Van Hool üzemanyag szállító tartály

***Choice of 10***

40000L Usable Capacity

Single Compartment

With Sample Line

Rear Lift Axle

BPW Axles with Drum Brakes

2 APIs
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
110 000 EUR ≈ 39 850 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
1 km
Térfogat 42 800 l Tengelyek 3 6 tároló
Egyesült Királyság
SOS Sales Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 40 000 l Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Tengelyek 3 5 tároló
Olaszország, Tortona
VERSIGLIA S.R.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Teherbírás 27 850 kg Térfogat 34 m³ Felfüggesztés rugó/pneumatikus Saját tömeg 6 800 kg Tengelyek 3 Nyeregmagasság 1 150 mm 5 tároló
Törökország, KONYA/KARATAY
NESS MAKİNA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
üzemanyag szállító tartályok Van Hool gyártási év: -től 2023
23 320 EUR 19 950 GBP ≈ 8 448 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2015
Térfogat 42 000 l Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Tengelyek 3 6 tároló
Egyesült Királyság
CEL Trucks LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 320 EUR 19 950 GBP ≈ 8 448 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2015
Térfogat 42 000 l Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Tengelyek 3 6 tároló
Egyesült Királyság
CEL Trucks LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 000 USD ≈ 4 349 000 Ft ≈ 12 000 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 45 000 l Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3 5 tároló
Kína, Jinan
Shandong Titan Vehicle Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 800 USD ≈ 4 598 000 Ft ≈ 12 690 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 40 000 l Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3 4 tároló
Kína, Jinan
Shandong Titan Vehicle Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 800 USD ≈ 4 287 000 Ft ≈ 11 830 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3 3 tároló
Kína
China Heavy Semi Trailer Truck Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 730 EUR 11 750 GBP ≈ 4 976 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2003
Térfogat 31 100 l Tengelyek 2 6 tároló
Egyesült Királyság
CEL Trucks LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 48 500 l Felfüggesztés hidraulikus Saját tömeg 7 000 kg Tengelyek 3 6 tároló
Törökország
RAM TREYLER
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38 500 EUR ≈ 13 950 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Felfüggesztés rugó/pneumatikus Tengelyek 3 5 tároló
Törökország, Konya
LİDER TRAİLER
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
100 km
Térfogat 32,5 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 5 500 kg Tengelyek 3 Nyeregmagasság 1 150 mm 4 tároló
Ukrajna, Kyiv
TOV " FRISEYLS"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 34 000 l 0 tároló
Törökország, DILOVASI / KOCAELI
MİCANSAN TANKER TREYLER İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 300 USD ≈ 4 753 000 Ft ≈ 13 120 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 45 m³ Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3 5 tároló
Kína
TITAN Semi Trailer Truck
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 000 USD ≈ 4 349 000 Ft ≈ 12 000 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 40 000 l Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3
Kína, Jinan
Shandong Titan Vehicle Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 EUR ≈ 362,30 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Teherbírás 26 000 kg Térfogat 33 000 l Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 7 000 kg Tengelyek 3 Nyeregmagasság 1 150 mm 5 tároló
Törökország
RAM TREYLER
Kapcsolatfelvétel az eladóval
78 400 EUR ≈ 28 400 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Tengelyek 3
Hollandia, Veghel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 EUR ≈ 362,30 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Teherbírás 30 250 kg Térfogat 38 350 l Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Saját tömeg 4 900 kg Tengelyek 3 Nyeregmagasság 1 200 mm 5 tároló
Törökország
RAM TREYLER
Kapcsolatfelvétel az eladóval
185 000 EUR ≈ 67 020 000 Ft
Üzemanyag szállító tartály
2026
50 000 km
Teherbírás 36 000 kg Térfogat 39 m³ Felfüggesztés rugó/pneumatikus Saját tömeg 4 820 kg Tengelyek 3 3 tároló
Szlovénia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 000 USD ≈ 4 349 000 Ft ≈ 12 000 EUR
Üzemanyag szállító tartály
2026
Állapot új
Térfogat 45 m³ Felfüggesztés rugó/rugó Tengelyek 3
Kína
China Heavy Semi Trailer Truck Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval