Mercedes-Benz A0004460775 vezérlőegység Mercedes-Benz ACTROS MP4 nyergesvontató-hoz



Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei












THE SUBJECT OF THE SALE IS THE IPPC ZGS ECU
FOR MERCEDES ACTROS MP4 2018
SERIAL NUMBERS: A0004460775 / 7620000300
THE PRODUCT IS USED
THE PHOTOS ARE CURRENT.
WE HAVE MORE PIECES.
WE ARE A TRUCK PARTS CENTER WHERE YOU WILL FIND USED DAF 105/106, ACTROS, SCANIA, MAN PARTS.
WE HAVE A WIDE RANGE OF PARTS FOR DAF AND OTHER BRANDS, AS WELL AS PARTS FOR TRAILERS.
WE HAVE ENGINES, AXLES, CABINS, DIFFERENTIALS, GEARBOXES, ELECTRONIC UNITS, ETC.
WE ALSO SPECIALIZE IN PROFESSIONAL REGENERATION OF BRAKE SYSTEM ELEMENTS AND ADBLUE ASSEMBLY.
ALL PURCHASED PARTS CAN BE INSTALLED AT OUR TIR SERVICE.
IF YOU DON'T FIND YOUR PART, PLEASE ASK.
WE SPEAK DIFFERENT LANGUAGES AND SHIP WORLDWIDE.
WE PROVIDE A WARRANTY FOR ALL PARTS WE SELL.
WELCOME TO CONTACT US.