Autoline » Autók értékesítési aukciók » Hatchbackek értékesítési aukciók » Citroen hatchbackek értékesítési aukciók » Citroen C4 hatchback »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1355 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Citroen C4 autó aukción eladó

Citroen C4
5 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Citroen C4 autó - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 1 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 2 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 3 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 4 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 5 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 6 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 7 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 8 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 9 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 10 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 11 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 12 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 13 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 14 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 15 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 16 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 17 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 18 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 19 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 20 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 21 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 22 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 23 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 24 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 25 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 26 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 27 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 28 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 29 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 30 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 31 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 32 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 33 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 34 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 35 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 36 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 37 - Autoline
Citroen C4 autó | Kép 38 - Autoline
További fotók kérése
1/38
Induló ár:
5 000 EUR
Nettó ár
≈ 1 841 000 Ft
6 050 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Citroen
Modell: C4
Típus: hatchback
Gyártási év: 2018
Futásteljesítmény: 87 051 km
Helyszín: Hollandia Milsbeek
Kereskedői cikkszám: A1-44414-51
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 20:11
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Karosszéria: hatchback
Ajtók száma: 4/5
Motor
Üzemanyag: benzin
Sebességváltó
Típus: kézi
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke

Részletes információk — Citroen C4 autó

Angol
Nationality of documents: Belgian Registration documents

Nationaliteit documenten: Belgische Kentekendocumenten
Mileage during intake: 87051 km
fuel: Benzina
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 3 500 EUR ≈ 1 289 000 Ft
Hatchback
2016
168 177 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Hatchback
2014
141 782 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Waalre
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Crossover
2018
122 830 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Klazienaveen
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Citroen gyártási év: -től 2015 -ig 2021
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2017
171 985 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Hatchback
2014
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, De Mortel
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2017
Euro 6
Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Hatchback
2019
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Klazienaveen
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2015
230 520 km
Euro 6
Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Hatchback
2007
265 085 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Wenum-Wiesel
árverés 900 EUR ≈ 331 400 Ft
Hatchback
2010
151 552 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Voorthuizen
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Hatchback
2017
Euro 6
Karosszéria hatchback
Hollandia, Klazienaveen
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Crossover
2018
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Eerbeek
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Kupé
2016
182 967 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria kupé
Hollandia, Eerbeek
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Hatchback
2014
198 199 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Hollandia, Voorthuizen
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Crossover
2020
147 489 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Eerbeek
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Hatchback
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Hollandia, Milsbeek
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2015
269 987 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2013
82 068 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
árverés 15 032 EUR ≈ 5 535 000 Ft
Hatchback
38 422 km
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Milsbeek
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hatchback
2010
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Spijkenisse
További modellek a "Citroen autók" részben