Autoline » Autók értékesítési aukciók » Pick-upok értékesítési aukciók » Dodge pick-upok értékesítési aukciók » Dodge DODGE RAM pick-up »

Dodge DODGE RAM autó aukción eladó

Dodge DODGE RAM
7 530 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Dodge DODGE RAM autó - Autoline
Dodge DODGE RAM autó | Kép 1 - Autoline
Dodge DODGE RAM autó | Kép 2 - Autoline
Dodge DODGE RAM autó | Kép 3 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/3
Induló ár:
7 530 EUR
83 500 SEK
≈ 2 747 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Dodge
Modell: DODGE RAM
Típus: pick-up
Helyszín: Svédország Norrtälje
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 10:46
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Autoline azonosító: VP52136
Leírás
Karosszéria: pick-up
Ajtók száma: 4/5
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Dodge DODGE RAM autó

Dodge DODGE RAM -2018 | PETROL
Vehicle information
Make: Dodge Ram
Model year: 2018
Mileage: 215102 km
Fuel: Petrol
Engine power: 396
Inspection valid until: 2027-02-28
Number of keys: 2
Condition
The car is in normal used condition considering its age and mileage
The car starts
runs and is drivable at the time of photography unless otherwise stated. Normal wear and signs of use are present in relation to age and mileage
Known faults and defects
Scratches
rust and dents are present
see pictures
Intermittent issue with the display
The bed cover is broken
but this does not affect function
Exhaust clamp leaking intermittently
Parking sensors deactivated using the buttons
as they warn constantly
Other information
The car is in use until sold
Newly detailed in August 2026
Serviced by owner ("own workshop")
New tires fitted in August 2026
all-season tires
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 7 485 EUR 83 000 SEK ≈ 2 731 000 Ft
Pick-up
2014
257 164 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 34 450 EUR 382 000 SEK ≈ 12 570 000 Ft
Pick-up
2022
106 082 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18 670 EUR 207 000 SEK ≈ 6 810 000 Ft
Pick-up
2019
121 524 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 12 630 EUR 140 000 SEK ≈ 4 606 000 Ft
Pick-up
2018
188 428 km
Euro 6
Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 36 160 EUR 401 000 SEK ≈ 13 190 000 Ft
Pick-up
2022
75 698 km
Euro 6
Teljesítmény 401 LE (295 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 780 EUR 53 000 SEK ≈ 1 744 000 Ft
Pick-up
2017
260 624 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 6 944 EUR 77 000 SEK ≈ 2 533 000 Ft
Pick-up
2019
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9 018 EUR 100 000 SEK ≈ 3 290 000 Ft
Pick-up
2021
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 058 EUR 45 000 SEK ≈ 1 480 000 Ft
Pick-up
2015
289 000 km
Teljesítmény 180 LE (132 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 234 EUR 91 300 SEK ≈ 3 004 000 Ft
Pick-up
2018
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 955,90 EUR 10 600 SEK ≈ 348 700 Ft
Pick-up
2001
168 634 km
Teljesítmény 63.9 LE (46.97 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Älvsbyn
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 11 720 EUR 130 000 SEK ≈ 4 277 000 Ft
Pick-up
2018
238 240 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 225,50 EUR 2 500 SEK ≈ 82 250 Ft
Pick-up
2007
231 370 km
Teljesítmény 143 LE (105 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Älghult
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 29 670 EUR 329 000 SEK ≈ 10 820 000 Ft
Pick-up
2021
137 728 km
Teljesítmény 277 LE (204 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Vislanda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Pick-up
1993
199 470 km
Teljesítmény 214 LE (157 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria pick-up
Svédország, Trollhättan
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 156 EUR 35 000 SEK ≈ 1 151 000 Ft
Pick-up
2019
Euro 6
Teljesítmény 204 LE (150 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Åsbro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 968 EUR 44 000 SEK ≈ 1 448 000 Ft
Pick-up
2014
322 511 km
Euro 5
Teljesítmény 180 LE (132 kW) Kerékképlet 4x4 Karosszéria pick-up
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 18 530 EUR 205 500 SEK ≈ 6 761 000 Ft
Pick-up
2019
199 470 km
Teljesítmény 258 LE (190 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Svedala
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Pick-up
2014
195 815 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 037 EUR 11 500 SEK ≈ 378 300 Ft
Pick-up
2012
350 730 km
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria pick-up
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden