Autoline » Autók értékesítési aukciók » Kombik értékesítési aukciók » Mazda kombik értékesítési aukciók » Mazda 6 Sportbreak kombi »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1387 hirdetés
8 éve az Autoline-nál
8 éve az Autoline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Mazda 6 Sportbreak autó aukción eladó

Mazda 6 Sportbreak
100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mazda 6 Sportbreak autó - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 1 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 2 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 3 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 4 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 5 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 6 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 7 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 8 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 9 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 10 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 11 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 12 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 13 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 14 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 15 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 16 - Autoline
Mazda 6 Sportbreak autó | Kép 17 - Autoline
További fotók kérése
1/17
Induló ár:
100 EUR
Nettó ár
≈ 36 480 Ft
121 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mazda
Modell: 6 Sportbreak
Típus: kombi
Gyártási év: 2011
Futásteljesítmény: 251 193 km
Helyszín: Hollandia Spijkenisse
Kereskedői cikkszám: A1-40689-133
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 21:21
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Leírás
Karosszéria: kombi
Ajtók száma: 4/5
Motor
Üzemanyag: benzin
Euró: Euro 5
Sebességváltó
Típus: kézi
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: szürke, metál

Részletes információk — Mazda 6 Sportbreak autó

Angol
PLEASE NOTE!: for Dutch buyers and buyers from outside the EU, the Rest-BPM will be added. This will appear later on the invoice and amounts to €365. So total bid price + € 365 The total price when bidding is therefore excl. BPM! (This is only relevant for Dutch buyers and buyers from outside the EU)

For bidders outside the Netherlands but within the EU, a deposit of the BPM amount applies(365). This deposit will be returned to you after proving the correct registration in the country of destination (outside the Netherlands)
LET OP!: voor Nederlandse kopers en kopers van buiten de EU komt de Rest-BPM er nog bij. Deze verschijnt later op de factuur en bedraagt €365. Dus totale biedprijs + € 365 De totaalprijs bij het bieden is dus excl. BPM! (This is only relevant for Dutch buyers and buyers from outside the EU) Voor bieders buiten Nederland maar binnen de EU geldt een borg van het BPM bedrag(365). Deze borg krijgt u terug na het aantonen van de juiste registratie in het land van bestemming (buiten Nederland)
Bodytype: Break-ul
NAP status: Logic
License Plate: 80-PBH-4
Mileage during intake: 251193 km
fuel: Benzina
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Autó - robogó
2011
Hollandia, Loon op Zand
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Autó - csiszológép
2011
Hollandia, Arnhem
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2011
Euro 5
Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
autók Mazda gyártási év: -től 2008 -ig 2014
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Roadster
2011
130 031 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria roadster
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
140 362 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Autó - lapvibrátor
2012
Hollandia, Wijchen
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Szedán
2012
119 986 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria szedán
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2010
235 684 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Hatchback
2013
Euro 5
Karosszéria hatchback
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Crossover
2009
171 126 km
Euro 4
Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Hollandia, Alblasserdam
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Autó - irodakonténer
2013
Hollandia, Regio Rijssen
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Autó - ollós emelő
2009
Hollandia, Thorn
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Autó
2011
Euro 5
Üzemanyag dízel
Hollandia, Buitenpost
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Hatchback
2011
Euro 5
Karosszéria hatchback
Hollandia, Eerbeek
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Kabrió
2011
188 062 km
Euro 5
Üzemanyag benzin Karosszéria kabrió
Hollandia, Eerbeek
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Autó - dízel targonca
2011
Oszlop típus: duplex
Hollandia, Budel
árverés 260 EUR ≈ 94 850 Ft
Autó
2011
Euro 5
Üzemanyag benzin
Hollandia, Loon op Zand