Autoline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Kerekek értékesítési aukciók » GA kerekek értékesítési aukciók » GA GBN15-120-NB kerék »

GA GBN15-120-NB kerék aukción eladó

GA GBN15-120-NB
749,20 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
GA GBN15-120-NB kerék - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 1 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 2 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 3 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 4 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 5 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 6 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 7 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 8 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 9 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 10 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 11 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 12 - Autoline
GA GBN15-120-NB kerék | Kép 13 - Autoline
1/13
Induló ár:
749,20 EUR
Nettó ár
5 600 DKK
≈ 273 300 Ft
936,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: GA
Modell: GBN15-120-NB
Típus: kerék
Gyártási év: 2024
Saját tömeg: 150 kg
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1418878
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 10:12
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 19.
Leírás
Mennyiség 1
Teljes külméret: hosszúság - 0,95 m, magasság - 0,4 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 196942

Részletes információk — GA GBN15-120-NB kerék

Information om brug:Genstanden har været i brug frem til auktionsstartInformation fra nuværende ejer:Ny/ubrugt
År ifølge: Typeskilt
Bredde: 1500 mm
CE-mærket
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 806 EUR 13 500 DKK ≈ 658 800 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 4 080 EUR 30 500 DKK ≈ 1 488 000 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 739 EUR 13 000 DKK ≈ 634 400 Ft
Kerék
55/80R13
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekek GA gyártási év: -től 2021
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 227,40 EUR 1 700 DKK ≈ 82 960 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 400 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 53,51 EUR 400 DKK ≈ 19 520 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 53,51 EUR 400 DKK ≈ 19 520 Ft
Kerék
205/50 R17
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 26,76 EUR 200 DKK ≈ 9 761 Ft
Kerék
205/60 R16
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 4 147 EUR 31 000 DKK ≈ 1 513 000 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 361,20 EUR 2 700 DKK ≈ 131 800 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 3 813 EUR 28 500 DKK ≈ 1 391 000 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 040 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 400 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 120,40 EUR 900 DKK ≈ 43 920 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 495 EUR 3 700 DKK ≈ 180 600 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 240,80 EUR 1 800 DKK ≈ 87 840 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 280,90 EUR 2 100 DKK ≈ 102 500 Ft
Kerék
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark