Autoline » Kommunális gépek értékesítési aukciók » Multiliftes konténerek értékesítési aukciók » Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer »

Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer aukción eladó

Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container
3,34 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 1 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 2 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 3 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 4 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 5 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 6 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 7 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 8 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 9 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 10 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 11 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 12 - Autoline
Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer | Kép 13 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/13
Induló ár:
3,34 EUR
Nettó ár
25 DKK
≈ 1 231 Ft
tovább az aukcióhoz
Kr.
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Dánia Aabenraa6624 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-30 18:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 10.
Autoline azonosító: UJ51889
Leírás
Teljes külméret: 5 m × 2,5 m × 1,3 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: A0024943
Szín: piros

Részletes információk — Container Container Krog / Wiere hejs Mindre container multiliftes konténer

5 Meter Container ti Krog/Wirehejs
Dobbelt låge i bag.
Mindre container i god stand, mindre skade på højre side.
Se billeder for stand.
This auction was created by Per Kragelund, on behalf of the seller.
Kontakt / Contact:
kapcsolattartók mutatása, +4550501233
Sales commission is included in your bid. Auction charges and VAT is added when applicable.
Payment charges (kr 250,- / EUR 25) will be added.
All invoices have 5 days payment terms.
Payment must be registered before seller can be contacted for collection of purchased items
All purchases must be collected within 21 days.
NOTE! No collection can be made without prior agreement with the seller. Collection code is required.
The auction item is approved by the buyer at collection.
The buyer is responsible for all costs and arrangements with regards to collection, transport and export.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 3,34 EUR 25 DKK ≈ 1 231 Ft
Multiliftes konténer
2026
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
multiliftes konténerek
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,18 EUR 2 SEK ≈ 66 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 722,40 EUR 5 400 DKK ≈ 266 000 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 231 EUR 9 200 DKK ≈ 453 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 940 EUR 14 500 DKK ≈ 714 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 605 EUR 12 000 DKK ≈ 591 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 936,50 EUR 7 000 DKK ≈ 344 800 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 030 EUR 7 700 DKK ≈ 379 300 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 137 EUR 8 500 DKK ≈ 418 700 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 829,40 EUR 6 200 DKK ≈ 305 400 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 575,30 EUR 4 300 DKK ≈ 211 800 Ft
Multiliftes konténer
2009
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 294,30 EUR 2 200 DKK ≈ 108 400 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark