Ståltank/container til vand multiliftes konténer aukción eladó

Ståltank/container til vand
294,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ståltank/container til vand multiliftes konténer - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 1 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 2 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 3 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 4 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 5 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 6 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 7 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 8 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 9 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 10 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 11 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 12 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 13 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 14 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 15 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 16 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 17 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 18 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 19 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 20 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 21 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 22 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 23 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 24 - Autoline
Ståltank/container til vand multiliftes konténer | Kép 25 - Autoline
1/25
Induló ár:
294,30 EUR
Nettó ár
2 200 DKK
≈ 108 400 Ft
367,88 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Kr.
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1423106
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:33
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Ståltank/container til vand multiliftes konténer

Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste årInformation fra nuværende ejer:Brugt, utætheder og lækage kan forekommeKendte anmærkninger og fejl:Slidtage & rust forekommerObjektet har været opbevaret:Udendørs
Indvendig længde: 4280 mm
Indvendig bredde: 2400 mm
Indvendig højde: 1000 mm
Længde uden krog: 4500 mm
Højde inklusiv ramme: 1500 mm
Udvendig bredde: 2500 mm
B kobling
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 722,40 EUR 5 400 DKK ≈ 266 000 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 231 EUR 9 200 DKK ≈ 453 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
multiliftes konténerek
árverés 1 030 EUR 7 700 DKK ≈ 379 300 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 829,40 EUR 6 200 DKK ≈ 305 400 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 575,30 EUR 4 300 DKK ≈ 211 800 Ft
Multiliftes konténer
2009
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 802,70 EUR 6 000 DKK ≈ 295 500 Ft
Multiliftes konténer
2004
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 173,90 EUR 1 300 DKK ≈ 64 030 Ft
Multiliftes konténer
2002
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 659 EUR 12 400 DKK ≈ 610 800 Ft
Multiliftes konténer
2006
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 256 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 405 EUR 10 500 DKK ≈ 517 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 405 EUR 10 500 DKK ≈ 517 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 936,50 EUR 7 000 DKK ≈ 344 800 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 605 EUR 12 000 DKK ≈ 591 100 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 940 EUR 14 500 DKK ≈ 714 200 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3,34 EUR 25 DKK ≈ 1 231 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 137 EUR 8 500 DKK ≈ 418 700 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Multiliftes konténer
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval