Autoline » Teherautók értékesítési aukciók » Ponyvás teherautók értékesítési aukciók » IVECO ponyvás teherautók értékesítési aukciók » IVECO SOE ponyvás teherautó »

IVECO SOE ponyvás teherautó aukción eladó

IVECO SOE
3 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
IVECO SOE ponyvás teherautó - Autoline
IVECO SOE ponyvás teherautó | Kép 1 - Autoline
IVECO SOE ponyvás teherautó | Kép 2 - Autoline
IVECO SOE ponyvás teherautó | Kép 3 - Autoline
IVECO SOE ponyvás teherautó | Kép 4 - Autoline
IVECO SOE ponyvás teherautó | Kép 5 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
3 000 EUR
Nettó ár
≈ 1 094 000 Ft
3 570 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: IVECO
Modell: SOE
Helyszín: Németország Gütersloh6714 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: a27991897263461592cadc5d7a06c15c
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-12 09:00
Befejezés dátuma: 2026-10-02 11:18
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — IVECO SOE ponyvás teherautó

Kennzeichen: GT-FK 8001, Fahrzeug-Ident.-Nr.: ZCFAF80D102623015, Erstzulassung: 31.08.2015, Kraftstoff: Diesel, Emissionsklasse: EURO 6, Laufleistung (abgelesen): 65.000 km, Ausstattung: Schaltgetriebe, Schäden: umlaufend Gebrauchsspuren, Dellen, Beulen, Kratzer, Korrosion, Wird noch zur weiteren Abwicklung benötigt daher Abholung nach Absprache, Voraussichtlich 2-3 Wochen nach dem Abholtermin
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
3 100 EUR ≈ 1 131 000 Ft
Ponyvás teherautó
381 237 km
Üzemanyag dízel
Németország, Munich
KMM Truck GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 900 EUR ≈ 1 423 000 Ft
Ponyvás teherautó
1998
229 055 km
Euro 2
Teljesítmény 141 LE (104 kW) Üzemanyag dízel Térfogat 31 m³
Németország, Sinn
Strahlnufa GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 900 EUR ≈ 1 423 000 Ft
Ponyvás teherautó
Németország, Sinn
Strahlnufa GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
ponyvás teherautók IVECO
3 800 EUR ≈ 1 386 000 Ft
Ponyvás teherautó
2006
139 391 km
Euro 3
Teljesítmény 170 LE (125 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 790 kg Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Günzburg
Truck-Center Günzburg GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 990 EUR ≈ 10 210 000 Ft
Ponyvás teherautó
2020
115 375 km
Euro 6
Teljesítmény 186 LE (137 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 180 kg Térfogat 36 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bakum
A1-Truck GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 500 EUR ≈ 7 113 000 Ft
Ponyvás teherautó
2019
194 688 km
Euro 6
Teljesítmény 180 LE (132 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 938 kg Térfogat 25,1 m³
Németország, Rohrbach b. Landau
Engel & Engel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 900 EUR ≈ 9 083 000 Ft
Ponyvás teherautó
2019
Euro 6
Teljesítmény 180 LE (132 kW)
Németország, Sittensen
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 400 EUR ≈ 6 347 000 Ft
Ponyvás teherautó
2017
173 107 km
Euro 6
Teljesítmény 179 LE (132 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 380 kg Kerékképlet 4x2
Németország, Salzgitter
Salzgitter Eurologistik GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
32 000 EUR ≈ 11 670 000 Ft
Ponyvás teherautó
2021
300 000 km
Euro 6
Teljesítmény 207 LE (152 kW) Üzemanyag dízel Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Datteln
Nutzfahrzeuge West GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 490 EUR ≈ 2 367 000 Ft
Ponyvás teherautó
2011
437 000 km
Euro 5
Teljesítmény 218 LE (160 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 4 765 kg
Németország, Munster
Warjan GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 750 EUR ≈ 1 003 000 Ft
Ponyvás teherautó
Euro 4
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Esslingen
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 999 EUR ≈ 6 201 000 Ft
Ponyvás teherautó
2010
306 000 km
Euro 5
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 10 020 kg Térfogat 36,45 m³ Kerékképlet 4x2
Németország, Würselen
NGR Nutzfahrzeuge Gebr Ruhrig GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 990 EUR ≈ 10 580 000 Ft
Ponyvás teherautó
2020
96 350 km
Euro 6
Teljesítmény 186 LE (137 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 180 kg Térfogat 36 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bakum
A1-Truck GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 990 EUR ≈ 10 210 000 Ft
Ponyvás teherautó
2020
115 375 km
Euro 6
Teljesítmény 186 LE (137 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 180 kg Térfogat 36 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bakum
A1-Truck GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 900 EUR ≈ 3 611 000 Ft
Ponyvás teherautó
2016
457 660 km
Euro 6
Teljesítmény 186 LE (137 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 420 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Trier
LEKO GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 517 000 Ft
Ponyvás teherautó
2002
587 682 km
Euro 3
Teljesítmény 239 LE (176 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 310 kg Térfogat 36,59 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
30 800 EUR ≈ 11 240 000 Ft
Ponyvás teherautó
2018
212 170 km
Euro 6
Teljesítmény 250 LE (184 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 250 kg Térfogat 44 m³ Kerékképlet 4x2
Németország, Hilden
Yourtrucks GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 250 EUR ≈ 2 645 000 Ft
Ponyvás teherautó
2006
187 660 km
Euro 3
Teljesítmény 182 LE (134 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 140 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó
Németország, Stuhr / Groß Mackenstedt
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
43 800 EUR ≈ 15 980 000 Ft
Ponyvás teherautó
2020
34 811 km
Teljesítmény 179 LE (132 kW) Üzemanyag dízel Térfogat 18 m³
Németország, Riederich
GLW LKW und PKW Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 900 EUR ≈ 9 448 000 Ft
Ponyvás teherautó
2021
179 299 km
Euro 6
Teljesítmény 207 LE (152 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 330 kg Kerékképlet 4x2
Németország, Dettelbach
Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval