Autoline » Teherautók értékesítési aukciók » Ponyvás teherautók értékesítési aukciók » Mercedes-Benz ponyvás teherautók értékesítési aukciók » Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó »

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó aukción eladó

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI
2 750 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó - Autoline
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó | Kép 1 - Autoline
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó | Kép 2 - Autoline
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó | Kép 3 - Autoline
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó | Kép 4 - Autoline
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó | Kép 5 - Autoline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
2 750 EUR
Nettó ár
≈ 1 013 000 Ft
3 272,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mercedes-Benz
Saját tömeg: 2 742 kg
Össztömeg: 5 000 kg
Helyszín: Németország Esslingen6948 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: a2392c20ed704553b1ba93844795c660
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-13 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-03 17:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Motor
Teljesítmény: 190 LE (140 kW)
Üzemanyag: dízel
Euró: Euro 4
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: piros

Részletes információk — Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI ponyvás teherautó

Kennzeichen: ES-KA 210, Fahrzeug-Ident.-Nr.: WDB9061531N539608, Erstzulassung: 19.12.2012, KW: 140, Kraftstoff: Diesel, Emissionsklasse: EURO 4, Leergewicht (kg): 2.742, zul. Gesamtgewicht (kg): 5.000, Laufleistung (abgelesen): 459.970 km, Hauptuntersuchung: 01.2027, Ausstattung: Farbe: rot, Schiebeplane li.+re.. Zwillingsbereifung hinten, Schaltgetriebe, Radio, 2-Sitzer, Schäden: umlaufend Gebrauchsspuren, Dellen, Kratzer, Korrosion
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Ár érdeklődésre
Ponyvás teherautó
2018
915 036 km
Euro 6
Üzemanyag dízel Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Lübbecke
ITC GmbH & Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
64 800 EUR ≈ 23 860 000 Ft
Ponyvás teherautó
2022
78 811 km
Teljesítmény 272 LE (200 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 8 360 kg Térfogat 45 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Riederich
GLW LKW und PKW Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
53 800 EUR ≈ 19 810 000 Ft
Ponyvás teherautó
2021
149 811 km
Euro 6
Teljesítmény 272 LE (200 kW) Üzemanyag dízel Térfogat 45 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Riederich
GLW LKW und PKW Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
59 800 EUR ≈ 22 020 000 Ft
Ponyvás teherautó
2020
233 950 km
Euro 6
Teljesítmény 320 LE (235 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 9 458 kg Térfogat 44 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Riederich
GLW LKW und PKW Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 800 EUR ≈ 6 922 000 Ft
Ponyvás teherautó
2012
166 200 km
Euro 5
Teljesítmény 156 LE (115 kW) Üzemanyag dízel Térfogat 22 m³
Németország, Riederich
GLW LKW und PKW Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
45 200 EUR ≈ 16 640 000 Ft
Ponyvás teherautó
2019
356 922 km
Euro 6
Teljesítmény 449 LE (330 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 14 930 kg Térfogat 47 m³ Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bakum
A1-Truck GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 900 EUR ≈ 9 905 000 Ft
Ponyvás teherautó
2017
437 000 km
Euro 6
Németország, Sinn
Strahlnufa GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 900 EUR ≈ 2 172 000 Ft
Ponyvás teherautó
1977
44 035 km
Teljesítmény 65.26 LE (47.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 000 kg Kerékképlet 4x2
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 900 EUR ≈ 4 382 000 Ft
Ponyvás teherautó
2007
377 540 km
Euro 4
Teljesítmény 177 LE (130 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 130 kg Térfogat 36,46 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 322 EUR ≈ 10 430 000 Ft
Ponyvás teherautó
2018
482 600 km
Euro 6
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Groß Ippener
T&TL Truck und Trailer Logistics GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 000 EUR ≈ 6 259 000 Ft
Ponyvás teherautó
2012
890 000 km
Euro 5
Teljesítmény 449 LE (330 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2
Németország, Lübbecke
ITC GmbH & Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ponyvás teherautó
2015
870 570 km
Euro 6
Teljesítmény 422 LE (310 kW) Üzemanyag dízel Térfogat 56 m³ Kerékképlet 6x2
Németország, Lübbecke
ITC GmbH & Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Ponyvás teherautó
2007
509 723 km
Euro 4
Teljesítmény 156 LE (115 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Lübbecke
ITC GmbH & Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 950 EUR ≈ 4 400 000 Ft
Ponyvás teherautó
2015
913 443 km
Euro 6
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 15 920 kg
Németország, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 450 EUR ≈ 4 952 000 Ft
Ponyvás teherautó
2015
952 319 km
Euro 6
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 15 920 kg
Németország, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
34 900 EUR ≈ 12 850 000 Ft
Ponyvás teherautó
2018
190 181 km
Euro 6
Teljesítmény 238 LE (175 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 270 kg Térfogat 44,17 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Königs Wusterhausen
Henze Truck GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 541 000 Ft
Ponyvás teherautó
2006
830 464 km
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Felfüggesztés rugó/rugó
Németország, Munich
KMM Truck GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 800 EUR ≈ 4 345 000 Ft
Ponyvás teherautó
2005
1 030 037 km
Euro 3
Teljesítmény 231 LE (170 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 780 kg Térfogat 35 m³ Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Németország, Delbrück
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ponyvás teherautó
2017
528 806 km
Euro 6
Teljesítmény 428 LE (315 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 500 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Németország, Jestetten
Motortrade SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Ponyvás teherautó
Németország, Gütersloh
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval